Jump to content

"średnio cichy" tłumik końcowy WRX 2008

Recommended Posts

Ostatnio wyposażyłem mojego Lanosa w dedykowany do tego modelu tłumik końcowy Prodrive i muszę powiedzieć, że był to strzał w 10tkę. Instalacja P&P, piekny dzwiek na wolnych obrotach slyszalny najlepiej za autem lub przy otwartych szybach i decysowanie nie męczy w trasie. O to mi chodziło!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

@@faza20, dedytkowany w sensie że maja jedną a nie 4 końcówki jak ten od STi? 

Ja przy okazji podczas gruntownego mycia, zauważyłem ze zamontowany u mnie wydech ma jednak jakieś oznaczenia.. co dziwniejsze (jako że wydech podobno był z wielkiej brytanii) jest na nim logo mgmotorsport z Siemianowic, a wydech to jedna zespawana całość więc to chyba nie tylko końcówka od nich.

@@faza20, dedytkowany w sensie że maja jedną a nie 4 końcówki jak ten od STi? 

Ja przy okazji podczas gruntownego mycia, zauważyłem ze zamontowany u mnie wydech ma jednak jakieś oznaczenia.. co dziwniejsze (jako że wydech podobno był z wielkiej brytanii) jest na nim logo mgmotorsport z Siemianowic, a wydech to jedna zespawana całość więc to chyba nie tylko końcówka od nich.

NIE NIE NIE ! Pokręciłeś :)

Wcześniejszy wydech był podobno z GB, choć montowany przez Subaru we Wrocławiu. (jeszcze leży u mnie jak ktoś coś :) )

Obecny to MG.

Tak, ma 1 końcówkę.

Tak to chodzi: https://youtu.be/goAg5sE_pDU

Dodam jeszcze, że w kabinie słychać go do max. 100km/h, powyżej tej prędkości szum powietrza zagłusza już wszystko.

Meeega fajnie brzmi  :wub:

Zazdraszczam zakupu - ogólnie jest ktoś w stanie powiedzieć/zmierzyć na jakiej średnicy jest wydech w lanosie WRX? Chodzi mi o rury wydechu, mocowania tłumika, itd..

@@dragoon89, a to by dużo wyjaśniało, widziałem twój post z jakiegoś starego tematu i mi się w pamieć wbiło.. A sprzedażowy już zaginał w otchłani.

No w każdym razie zgadza się wszystko ;) i nie żebym narzekał że jest porządniejszy niż myślałem.