Skocz do zawartości

Korozja w Foresterze


ted58

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sentomasu napisał:

Koszty podam po robocie :D wydaje mi się, że jak chcę jeździć - to muszę zrobić.

 

Powiem tak, zeszłej wiosny wydziałem kielichy bo zdemontowałem plastiki i gdzieś tu na forum wspominałem, że nie wyglądają zle.

I tak też było, nie mam zdjęcia. 

 

Taki delikatny meszek był może z 1,5 cm na 1,5 cm.   To co co się wydarzyło w ciągu roku, przerosło moje wyobrażenie.

Parę postów wyżej masz moją walkę z rudą  Zrób i ciesz się jazdą do następnej wizyty u blacharza lakiernika:superhero:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dwa tygodnie temu SFa, miał zamontowane sporo dodatków więc i myślałem że jednym z nich jest również rozpórka w bagażniku, z racji że przeszkadzał  mi w transporcie postanowiłem ją wymontować , i tak skończyła się dwutygodniowa przygodą przygoda, kielich wpadł do bagażnika. 

IMG20210504134816.jpg

IMG20210504134829.jpg

IMG20210504134836.jpg

Edytowane przez pininfarin01
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pininfarin01 napisał:

Kupiłem dwa tygodnie temu SFa, miał zamontowane sporo dodatków więc i myślałem że jednym z nich jest również rozpórka w bagażniku, z racji że przeszkadzał  mi w transporcie postanowiłem ją wymontować , i tak skończyła się dwutygodniowa przygodą przygoda, kielich wpadł do bagażnika. 

IMG20210504134816.jpg

IMG20210504134829.jpg

IMG20210504134836.jpg

Jak to było dwa tygodnie temu, a poprzedni właściciel o tym nie poinformował, to możesz próbować zwrócić auto i odzyskać pieniądze. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 09:55, Norweski_Pacjent napisał:

@pininfarin01 wada ukryta. Wal do sprzedawcy. Jak masz dojście do konkretnego blacharza, to sa się zrobić, ale tanio nie będzie.

Auto i tak kupiłem z myślą o dawcy na części ale chciałem nim chwilę pojeździć, nie spodziewałem się że ta chwila będzie trwała tak krótko. 

IMG20210506112002.jpg

  • Zmieszany 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ewemarkam napisał:

Pytanie czy warty był tych pieniędzy....
Ale jak o dawcy mówimy. Ile chcesz za schowek ten na środku deski :)?

Silnik zdrowy, skrzynia taka sobie, pewnie jak sprzedam co nie potrzebne to może wyjdę na zero a przy dobrych wiatrach coś na plus.  Schowek 50 będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łukasz Zioła napisał:

jeśli są ori katy to możesz wziąć ładnych parę Kpl

Jak są to pewnie parę groszy warte. Auto na potrzeby przemieszczania się po placu zostało wzmocnione. 

IMG20210506114044.jpg

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są to pewnie parę groszy warte. Auto na potrzeby przemieszczania się po placu zostało wzmocnione. 
IMG20210506114044.thumb.jpg.918ec8682c4ca8d9304adfdd935f233c.jpg
Z katalizatorami to nie daj się wyrolować. Czasem się można zdziwić. Z takiej Carismy z silnika z bezpośrednim wtryskiem to kat wart więcej niż samochód. I mam na myśli ten wycięty z samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paula napisał:

ok, dzięki, 

w zeszłym tygodniu amor wpadł mi do środka :(

znalazłam w dobrym stanie z SG, tylko nie wiem czy pasują

Amortyzatory z SG do SF pasuje p&p bo chłopaki zakładają, to i kielicha dobry blacharz przytnie i pospawa, kwestia potem mocowania oparcia kanapy, tu też chyba bez rzeźby się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, yaroz napisał:

Amortyzatory z SG do SF pasuje p&p bo chłopaki zakładają, to i kielicha dobry blacharz przytnie i pospawa, kwestia potem mocowania oparcia kanapy, tu też chyba bez rzeźby się nie obejdzie.

Czyli... nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dobre pytanie.
@Rafaelorobił przeszczep kielichów, tyko czy one były z sf czy sg ? 

Już odpisane . Inna geometria będzie zapewne przy zmianie kielicha wiec nie będzie pasować , a ja u siebie miałem od Sf wstawiane Pozdro


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałem podobnie. Pierwsza myśl, to spuścić z mostu, ale mi przeszło.

I tak wwaliłem w niego worek kasy, której nigdy nie odzyskam, więc wiadro peelenów aż tak nie boli.

Ale jak to w życiu, kiedyś następny właściciel będzie zadowolony ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...