Skocz do zawartości

Korozja w Foresterze


ted58

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę roboty mu zostało.
Jak sam mówi na filmach to jest co robić generalnie to był kiedyś angol, z tego co pamiętam z jego filmów.
Dużo można się nauczyć od faceta. Mega Gość. Subskrybuje Jego kanał i czekam na każdy nowy film.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.10.2019 o 11:20, yaroz napisał:

W SG'kach też na pierwszy rzut oka nie widać:biglol:, a jak są małe ogniska korozji to po rozszlifowaniu robią się dziury 

To prawda, w SG ogniska na nadkolach czy we wlewie świadczą o tym że trzeba zerknąć do kielichów :D
Dlatego też mnie interesuje jak to wygląda w SH, bo w mojego SG włożyłem kupę siana żeby się pozbyć problemu "rudej szmaty" i przy następnym aucie wolałbym tego uniknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Sh w tylnych nadkolach były purchle przy otworach do konserwacji profili i trochę na rurze od wlewu paliwa . Na podwoziu  zero ( nie licząc zawieszenia ) . Najgorsze są zaprawki na lakierze , sporo tego było . Spory purchel był przy śrubie mocowania tablicy rejestracyjnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Wszystkie gniją w tych samych miejscach, FHI powinna przyjąć to na klatę w geście i nie myśle tu o miejscowym ASO tylko na własnym podwórku z dwu tygodniowym pobytem dla dwóch osób.

;) 


Mniej więcej to samo powiedział szwagier ;) Pewnie nie przyzna mi się, ale boję się, że chłop przez moje auto płacze w poduszkę ;( Generalnie stwierdził, że cały projekt tego elementu jest zj...y u podstaw i po tym co zobaczył nie uwierzy w Forka SF bez rudej szmaty.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Forczysław napisał:

Czy ktoś jest w stanie polecić konkretny zakład w Warszawie który zajmie się kompleksowym uśnięciem rudej, oczywiście na priv. Z góry dziękuję.

Dołączam się do prośby. Warszawa i okolice. Forek SF czyli to co u wszystkich... Progi, nadkola tył,  błotniki tył, kielichy tył. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

Może temu że garażowane w zimie. Ja swojego w tym roku będę na zewnątrz trzymał.

Dokładnie, różnicą temperatury i sól się rozpuszcza w garażu i zżera blachę.

W moim sg kielichy były prawie zdrowe tylko przy mocowaniu tylnej kanapy i delikatne purchle na drugim. No i standard - ranty nadkoli zjedzone od gumowych nakładek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michal Krzyzkowiak napisał:

Dołączam się do prośby. Warszawa i okolice. Forek SF czyli to co u wszystkich... Progi, nadkola tył,  błotniki tył, kielichy tył. Z góry dzięki.

Podłączam się do prośby, również  zainteresowany info + Lublin.:)

Edytowane przez Gacu Gac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...