Skocz do zawartości

co to za kabel? co to za kostka?


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś rozpoznaje do czego jest ten kabel? Czarnym pojedyncza żyła. Wygląda jakby go ktoś obciął. Idzie w stronę zegarów, dalej nie widać.

Pytanie nr 2. co to za kostka?

Kabel jest czarny w taśmie izolacyjnej.... i tyle można o nim napisać. :)

O kostce poczytasz więcej.

To na schematach wtyczka oznaczona jako i103 od zegarka. Standardowo zegarek jest podpięty 10 pinową i59, a ta jest wolna.

Rozpiska pinów kostki:

1.ILL(PWM) - kabel czarny

2.CAN-H - kabel różowy

3.ILL(small) - kabel fioletowy

4.CAN-L - kabel fioletowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wtyczka ma być luźna.

Bardziej interesuje mnie skąd wziął się ten obcięty kabel?

Parę kabelków idzie w tamtą okolicę. :)

Rozwiń izolację i zrób zbliżenie przewodów. Może uda się po ilości kabelków i kolorach przewodów dojść, od czego ten kabelek jest.

Drugim wyjściem jest wyciągnąć licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak długo, ale w miedzy czasie zachorowałem i nie wychodziłem z domu. Dziś za dnia przy dobrym świetle przeprowadziłem inspekcje i nie odnalazłem takiego kabla, jedynie w tamtym miejscu grubszą wiązkę w plastikowej rurce. Zdecydowanie nic nie wisiało luzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie

w moim legacy brak jest lampek w drzwiach ( te male czerwone widoczne po otwarciu)

lampki takowe nabylem i chcialem sobie zalozyc, bardzo sie zdziwilem gdy po wyjeciu zaslepki i odchyleniu "boczka" nie znalazlem zadnych przewodow

bylem pewny ze kable zasilajace sa a brak tylko lampek.

Bardzo prosze o sprawdzenie czy w ogole do drzwi jest wg schematow dolaczony przewod zasilajacy lampki czy trzeba ciagnac caly od modułu/bezpiecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie

w moim legacy brak jest lampek w drzwiach ( te male czerwone widoczne po otwarciu)

lampki takowe nabylem i chcialem sobie zalozyc, bardzo sie zdziwilem gdy po wyjeciu zaslepki i odchyleniu "boczka" nie znalazlem zadnych przewodow

bylem pewny ze kable zasilajace sa a brak tylko lampek.

Bardzo prosze o sprawdzenie czy w ogole do drzwi jest wg schematow dolaczony przewod zasilajacy lampki czy trzeba ciagnac caly od modułu/bezpiecznika

Interesuje Cię "Step light".

Oficjalnie te lampeczki miały tylko wersje 3.0L

Nie chce mi się wierzyć, że robiona była oddzielna wiązka dla różnych wersji, ale księgowi są wszędzie, więc może faktycznie tej dwupinowej wtyczki tam brakuje.

Poszukaj dobrze w wiązce drzwi po zdjęciu boczku. Może być gdzieś podwiązana, żeby nie zahaczała o szybę.

Interior Light System Legacy 2005 EU.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...