Jump to content

Zachodnia strona mocy! LUBUSKIE

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czuję się jakbym pisał sam do siebie  dzisiaj 21 na krematorium 

O, dawno tu nie zaglądałem.. Choć obecnie mieszkam 50km od ZG. Trzeba by zebrać się ze wszystkimi z okolic na jakiś spocik 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda (widzę, że raczej Falubazy :) ), ale jeżeli tak, to może macie do polecenia jakiś warsztat w Gorzowie do sprawdzenia Subaru przed zakupem?

• 2 months later...

Może jakiś spocik majówkowy w Nowej Soli / Zielonej Górze lub okolicach? Między 30.04 a 05.05.

Jestem właśnie na majówce u rodziny w Nowej Soli (połączonej z wypadami na Pixers Ring ;), więc może udałoby się spotkać?

• 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Cześć!
To jest crosspost z innym forum Subaru - mam nadzieję, że nie jest to zabronione... i nie wiem, jakie są stosunki tego forum z tym mniej oficjalnym (mam nadzieję, że nie takie, np. jak kibiców Wisły i  Cracovii ;) )

Zastanawiam się nad kupnem swojego pierwszego SUV - wśród kandydatów jest również Subaru Forester III.
Ale niestety w Zielonej Górze nie znalazłem w żadnym komisie/prywatnie auta do sprzedaży, które można by obejrzeć/sprawdzić/przymierzyć się.

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów z Zielonej Góry chciałby może udostępnić do obejrzenia (lub nawet przymierzenia się) swojego Subaru Forestera?
Oczywiście dojadę/dostosuję się do wyznaczonego dnia/czasu.

pozdrawiam
bigfoot

• 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

O, dawno tu nie zaglądałem.. Choć obecnie mieszkam 50km od ZG. Trzeba by zebrać się ze wszystkimi z okolic na jakiś spocik :D

• Upvote 1