Jump to content

Ile warte jest zawieszenie z wrx-a 2003r?


Recommended Posts

Witam mam takie nietypowe pytanie ile warte jest zawieszenie czyli amortyzatory+sprężyny z WRX-a 2003r (mojego przywiezionego z Anglii) niewytłuczone jak na polskich drogach. Robiłem pierwszy przegląd w kraju i wszystko wyszło bardzo dobrze na odczytach. Pytam bo zakupiłem już sprężyny Eibach Pro-Kit i myślę nad dokupieniem zestawu amorów Kayaba Ultra SR wtedy moje stare zawieszenie bym sprzedał.

 

aa09c7c3ea44.jpg

Edited by Luki_wrx_prodrive
Link to post
Share on other sites
ile warte jest zawieszenie czyli amortyzatory+sprężyny z WRX-a 2003r

Dokładnie tyle, ile ktoś będzie Ci gotów za nie zapłacić. 

Sprężyny 50 zł/szt lub 150 - 200 kpl. Amory około 100 zł/szt, może 150 przy dobrym wietrze. Realnie około 500 - 600 za całość.

Jeśli ktoś będzie potrzebował "na już" mniej się potarguje. Inni będą polować na zestaw z STI...

Edited by Qba25
Link to post
Share on other sites

 

 

Dokładnie tyle, ile ktoś będzie Ci gotów za nie zapłacić.

 

To wiem ale może ktoś sprzedawał taki zestaw i jestem ciekaw ile to warte narazie mam dylemat czy zostawiać amory do nowych sprężyn czy nie :) dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

ja probowalem sprzedac ale jest bardzo ciezko, ale postanowilem ze niedlugo wroce do seri, dokupie tylko sprezyny eibachy, bo obecnie mam gwint i niedlugo gwint bd szedl na sell. Jak dla mnie jest za twardy.

Link to post
Share on other sites

 

 

a probowalem sprzedac ale jest bardzo ciezko, ale postanowilem ze niedlugo wroce do seri, dokupie tylko sprezyny eibachy, bo obecnie mam gwint i niedlugo gwint bd szedl na sell. Jak dla mnie jest za twardy.

 

No właśnie tak myślałem że nie będzie łatwo sprzedać a co do gwintu to ja sobie odpuściłem bo miałem kiedyś już "taczkę" nie auto i chcę mieć jakiś komfort mimo wszystko dlatego zakupilem eibach pro kit.

Link to post
Share on other sites

 

 

Dlaczego zakładasz że ktoś chce kupić używany seryjny zawias? Amory kupuje się nowe, sprężyna żeby pękła aby ktoś szukał to chyba ogromny pech musi być.

 

Dużo ludzi kupuje używane części a najwięcej to handlarzy którzy tanim kosztem chcą zrobić auto na sprzedać albo prywatni użytkownicy sprzedający auto i nie chcący wydawac na np na nowe zawieszenie, które nadaję się do zmiany :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...