Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jajek Imprez w przeddzień Plejad a moze nawet 2 dni przed na totalnym spontanie ale w miejscu zakwaterowania, najcześciej ognisko do 8-samej rano

Wcześniaki, przez niektórych nazywani Wieśniaki ;) znaczy, że przybywają wcześniej na Plejady.... rezerwujesz hotel 1,2 dni wcześniej i już jesteś na miejscu przed większością pozostałych uczestników. Jest tradycyjne ognisko wcześniaków, które bardzo miło wspominam z Arłamowa, o czym już pisałem...

źle zacytowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy przeciez moze robić co chce, powinniśmy to uszanować jako członkowie tej dość duzej "rodziny",a nie mówić ze ktoś kto przyjedzie sobie wcześniej jest od razu wiesniakiem

Przecież to żarcik ;) i przybycie wcześniej jest bardzo fajne..... dłużej czujesz klimat, no i jesteś na super nieoficjalnym ognisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

każdy przeciez moze robić co chce, powinniśmy to uszanować jako członkowie tej dość duzej "rodziny",a nie mówić ze ktoś kto przyjedzie sobie wcześniej jest od razu wiesniakiem

Jak nie jest jak jest :P

 

To już tradycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież to żarcik ;) i przybycie wcześniej jest bardzo fajne..... dłużej czujesz klimat, no i jesteś na super nieoficjalnym ognisku :)

Atmosfera jest pewnie super

 

 

Jak nie jest jak jest

To już tradycja :D

Ja nowy i niedoświadczony, ale uczę sie tych waszych wszystkich tradycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy przeciez moze robić co chce, powinniśmy to uszanować jako członkowie tej dość duzej "rodziny",a nie mówić ze ktoś kto przyjedzie sobie wcześniej jest od razu wiesniakiem

 

Aby rozwiać wątpliwości i nieporozumienia:

- "wcześniaki" rozpoczynają w środę w miejscu Plejad

- "wieśniaki" rozpoczynają we wtorek na jakiejś wiosce i przepoczwarzają się we wcześniaki dzień później - vide wyżej

;)

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aby rozwiać wątpliwości i nieporozumienia: - "wcześniaki" rozpoczynają w środę w miejscu Plejad - "wieśniaki" rozpoczynają we wtorek na jakiejś wiosce i przepoczwarzają się we wcześniaki dzień później - vide wyżej ;)

 

a jak zaczniemy w poniedziałek..???? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aby rozwiać wątpliwości i nieporozumienia: - "wcześniaki" rozpoczynają w środę w miejscu Plejad - "wieśniaki" rozpoczynają we wtorek na jakiejś wiosce i przepoczwarzają się we wcześniaki dzień później - vide wyżej ;)

 

a jak zaczniemy w poniedziałek..???? :P

 

 

Można coś wymyśleć :lol:  tylko najpierw trzeba mieć chyba plan z kim, gdzie i co w ten poniedziałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, powiem wam ze thomson0073 zeby sie dowiedzieć gdzie w tym roku są, (jesli jeszcze nie wie) będzie musiał sie duzo naszukac

 

 

Ale pytanie, gdzie? thomson0073...?

 

hahahaha xD

no dajcie już spokój z tym wkrętem.. ;)

Plejady już za 72 dni... :yahoo:

 

to gdzie w koncu [you] się spotykamy ????.... ;)

Jak to gdzie, tam gdzie zdjęcie zrobiłem i wszystkim pokazałem :P

 

 

 

Długo tak jeszcze będziecie? :P

 

 

 

BTW. Tak pytając serio, serio, to jak to wygląda kwestia Plejad? Ile się płaci i gdzie? Jakie warunki? :D Strasznie jestem ciekaw jak to wygląda. :)

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Hmmm

 

 

 

 

Tak czytam i czytam i chyba nie w temacie jestem.

Jaroslaw Zielinski

 

Do zobaczenia na plejadach 2016!!!!

No jak to! A czego konkretnie kolega nie łapie? ;)

Jaroslaw Zielinski to niestety też znany nauczyciel zza Suwał.

No ale dwóch użytkowników [you], to raczej na Forum nie ma?

Czasem pojawia sie drugi :P
.

 

Czasem, pewnie przez rozdwojenie jaźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :D  Strasznie jestem ciekawe jak to wygląda. :)

 

to co ty jesteś? stworzenie?

 

 

 

podpowiedz: na terenowej jak w Arłamowie będzie w sporo barszczu sosnowskiego

troche jasniejsze zdjecie

tubylcy poznaja ale niech sie ciesza i morda w kubel  :biglol:

post-5183-0-99494500-1457873323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić loko na priv? Nikomu nie powiem, obiecywuję :D

A tak serio to jaka jest realna szansa dostać się forkiem spoza SIP? Tzn warunki czytałem ale jak to wygląda w praktyce?

 

Po prostu się zapisujesz, tylko że dopiero w trzeciej turze, po dwóch tygodniach od rozpoczęcia zapisów czyli około 15go kwietnia. Różnica tylko taka, że mogą być już przebrane numery startowe (żadna strata) oraz mały wybór noclegów (nic strasznego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longer1 Szanse są duże a zwłaszcza na terenowa. Trzecia tura jest dla wszystkich samochodów. Jedynie co jest niekorzystne to to, ze w 3-ciej turze miejsca noclegowe są przebrane i numery startowe są z przydziału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mogą być już przebrane numery startowe (żadna strata) oraz mały wybór noclegów (nic strasznego).

 

 

.....dokładnie...:) ale jak będzie jakiś duży Hotel z noclegiem i wszystko będzie w jednym miejscu...  tragedii nie ma...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...