Skocz do zawartości

Drażniące niuanse.


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów. 
Otóż drażnią mnie ostatnio w Gacku III niuanse. I teraz jest kilka pytań. :D
Czy w wersji sedan/limuzyna świeci się czerwona lampeczka od NIE zamknięcia tylnej klapy? Bo generalnie drzwi pokazuje, które otwarte ale klapy z tyłu... Nie... 
Wole zapytać niż to rozebrać a się okaże, że to normalne.  
Kolejne pytanko. :)
Mega drażni mnie brzęczenie... brzęczenie z deski rozdzielczej. Coś mi brzęczy wychodzi na to, że gdzieś na środku w okolicach przedni szyby, jak gdyby jakiś plasticzek się wypiął. Jak docisnę lekko palcem całą deskę rozdzielczą to brzęczenie ustaje. Najbardziej to słychać na jakichś dziwnych drogach. Myślałem na początku, że to kable od radia, kostki itd... więc ładnie to rozebrałem i owinąłem gąbeczką... ale nic to nie daje... Może mieliście ten sam problem? Może to jakiś głupi zaczep?

BTW. Zbliża się wiosna i myślę coraz intensywniej o oponkach letnich. Czytałem na forum masę różnych opinii. Więc to bardziej pytanie do właścicieli Gacków. Czy spasują mi felgi z ET42 16" jak to połączę z oponą  205/55R16. 

Znalazłem coś takiego i przymierzam się do zakupu: http://allegro.pl/4x-opony-letnie-205-55r16-91w-dunlop-bluresponse-i5955943027.html#thumb/2

Chyba, że ma ktoś jakiś zestaw z felgami do przytulenia to proszę o priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w sedanach nie ma lampi takowej

- na styku plastików pojawia się taki dźwięk- ciężkie do zlokalizowania z neta ;)

- najlepsze ET do Gacka to 55 ew.48 choć widziałem takiego na ET 42 i jeździł, choć nie wiem czy czasem coś nie przerabiał.

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- w sedanach nie ma lampi takowej

 

Świetnie, więc jeden problem z głowy :)

 

 

- na styku plastików pojawia się taki dźwięk- ciężkie do zlokalizowania z neta

 

post-23450-0-95774600-1455652739_thumb.jpg

 

Strzałka 1, wskazuje (wg mnie) miejsce skąd dobiega dźwięk.

Strzałka 2, wskazuje miejsce przyłożenia palca. :) 

Siła F1 i jej kierunek wskazuje gdzie dociskam deskę rozdzielczą i przestaje ustrojstwo brzęczeć.

 

Podejrzewam, że to jakiś durny plasticzek, aczkolwiek nie uśmiecha mi się rozbieranie całej deski... :(

 

 

BTW. Ciężko o ładne felgi z ET48  i rozstawem 5x100... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...