Skocz do zawartości

Centralny zamek w subaru 94 rok, da się?


Damian Mysłowski

Rekomendowane odpowiedzi

Turbodziad powinien mieć siłowniki w drzwiach, więc trzeba dokupić sterowanie za ~ 60 zł (już z ładnymi pilotami). Wciąć się w wiązke przy drzwiach kierowcy i będzie działać. Kluczykiem otwierają się wszystkie drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbodziad powinien mieć siłowniki w drzwiach, więc trzeba dokupić sterowanie za ~ 60 zł (już z ładnymi pilotami). Wciąć się w wiązke przy drzwiach kierowcy i będzie działać. Kluczykiem otwierają się wszystkie drzwi ?

Od strony kierowcy kluczykiem otwierają się wszystkie. Od strony pasażera tylko tamte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie drzwi kierowcy otwierane są mechanicznie i dawany jest sygnał na inne drzwi wiec chyba trzeba dołożyć słownik do drzwi, puścić 2 kable do drzwi i podpiąć pod sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie trzeba żadnego siłownika. Na którymś przewodzie wychodzącym z drzwi kierowcy po podaniu mu masy drzwi się zamkną lub otworzą - już nie pamiętam. Ten sam przewód po przerwaniu jego obwodu zadziała odwrotnie. Potrzeba jedynie zwykłego przekaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w swojej wannie kiedyś, potrzeba jeden siłownik do drzwi kierowcy, centralkę z pilotem i wio.

W drzwiach kierowcy jest tylko mikro switch który otwiera resztę drzwi ale same siłownika nie mają.

Gdzieś jest na forum jak to robiłem,nie wiem czy w dziadku jest tak samo

post-9119-1455571336,961_thumb.jpeg

Siłownik dołożyłem tam gdzie jest ten prostokąt na dole.

Edytowane przez koziolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...