Skocz do zawartości

Przyciemnianie Szyb Forester


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Subarowicze

 

Ma ktoś zaufanego mistrza od przyciemniania szyb? Chodzi o tył, łącznie z szybami w drzwiach. Dobrze byłoby z okolic Katowic .

 

Z góry dzięki za namiar

 

Diamond

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Rozdzieńskiego 190B , obok Castoramy, za 5 szyb w Forku jak pamiętam chyba 350zł w zeszlym roku.

 

Dzięki za info, jutro podjadę :)

 

Domo Arigato 

@mariush78

 

Widzę że śmigasz Foresterem. Wrzuciłem na forum info odnośnie pobujania się po okolicy po za asfaltem, może dałbyś radę? tym bardziej że kilka tras jest po Zaglębiu.

na Rozdzieńskiego 190B , obok Castoramy, za 5 szyb w Forku jak pamiętam chyba 350zł w zeszlym roku.

Dzięki za namiar , juz sie umówiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jakies 2 lata temu chciałem przyciemnić Corolla kombi. Z gwarancją właśnie tego żeby to nie zrobiło się fioletowe to firma krzyknęła sobie za samochód 900 pln . Kosmos cena w/g mnie. Znajomy z agencji reklamowej zamówił mi folię 3M (prawdziwą) i sam przyciemniłem. za 150 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markos007 napisał:

Można wiedzieć jak z jakością po dwóch latach? :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Cześć . Szyby wyglądają jakby wczoraj były robione. Dodatkowo otrzymałem homologację. Mam najciemniejsze przyciemnienie jakie było do wyboru i nie przeszkadza to w parkowaniu czy tez w widoczności. Plusem zaś jest to, że w środku pojazd się tak nie nagrzewa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, diamond napisał:

Szyby wyglądają jakby wczoraj były robione. Dodatkowo otrzymałem homologację. Mam najciemniejsze przyciemnienie jakie było do wyboru i nie przeszkadza to w parkowaniu czy tez w widoczności. Plusem zaś jest to, że w środku pojazd się tak nie nagrzewa. 

będę się przymierzał w tym roku ale nie wiem dlaczego myślałem, że robiłeś to w stolicy/Warszawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos ja robiłem w przyciemnianie.com.pl jak jeszcze byli na postępu i to było z 7lat temu. Trzyma się. Ale pewnie i w tym czasie i ekipa się zmieniła :)
Mogę polecić też 2speed Wraps na Wydawniczej. Robiłem u Julka szyby w aucie żony i jest ok i bardzo konkurencyjnie cenowo.

Julek robił mi też wyklejanie rajdówki. Myślę że jak się powołasz na Artura od rajdówki greattime to może parę zł urwiesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniałem Renault Megane w 2003 r. w Radomiu ul. Osiowa 11. Folia na szybach jest do dnia dzisiejszego.

T4 Multivan w 2013 też na ul. Osiowej i 400,-PLN, ale były zdjęte osłony i bezproblemowy dostęp.

Forka rozbebeszali i przyciemniali w salonie przed odbiorem, nie chcieli zdradzić źródła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...