Skocz do zawartości

Pani Michalina w STI


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

Beavis, to "widział pan" to tylko taki zwrot ;) jakże bym mógł nie kojarzyć!!

 

 

Popełniłem błąd i poczytałem komentarze pod artykułami o pani Michalinie na portalach.., :facepalm:

minister zdrowia ostrzega - czytanie komentarzy na portalach poważnie szkodzi zdrowiu psychicznemu

a tak na serio - zazdrość to straszna rzecz - niektórzy się okropnie napinają, że Pani Michalina ma STI, a oni nie, ot i cała rzecz ;)

tak czy inaczej, myślę, że akurat Pani Michalina ma w głębokim poważaniu komentarze zawistnych kmiotków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że tutaj na nasze forum jak patrzą? Że pewnie banda gówniarzy typu "synek Prezesa" i w ogóle pewnie wszystko ukradli... Ostatnio czytałem oficjalne opracowanie że zarobki na poziomie 6.000-7.000 zł brutto to już w Polsce jest stan zamożności! Niestety jak ludzie sprzedają setki swoich godzin życia miesięcznie za 2.000 zł brutto to nowego STI raczej nie kupią :(

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale u nas taka jest mentalność, że zamiast pomyśleć fajnie i też chcieć mieć więcej to da sobie odrąbać rękę aby inny stracił.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zamiast "Panie Boże mnie też daj krowę" to jest "Panie Boże spraw żeby sąsiadowi zdechła ta krowa" :( ale to chyba powoli się zmienia, po znajomych widzę że już trochę inaczej wychowują dzieci niż jeszcze 15 lat temu :) Zaraz na rynek pracy wejdzie pokolenie od dziecka wychowane na internecie i może oni chociaż nie będą brnąć w standard "byle znaleźć pracę i siedzieć do emerytury" jak to jeszcze bywało kilka lat wstecz :) dla mnie wizja pracy u kogoś przez 35-40 lat byle do emerytury to dla mnie największy koszmar - tak wszyscy czekają na tą emeryturę jakby conajmniej wtedy dostawało się od ZUS'u willę z basenem :D ja pracowałem na kogoś ok. 11 lat i wystarczy, nigdy więcej tak nie będę pracował  ;)

Edytowane przez Paweł_P
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale u nas taka jest mentalność, że zamiast pomyśleć fajnie i też chcieć mieć więcej to da sobie odrąbać rękę aby inny stracił.

Jakby to powiedziała Pani Michalina: "dupki żołędne" :)

 

Nie ma się co takimi burakami przejmować Panowie. 

Takich zawistnych ludzi podsumuję w ten sposób: 

"Ich sufit, to nasz podłoga" :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

myślę, że akurat Pani Michalina ma w głębokim poważaniu komentarze zawistnych kmiotków

 

...widzę, że temat cały czas "na tapecie"...a komentarzy w internecie coraz więcej.... :biglol:

 

Ujmę to tak... Pojawiła się "starsza Pani"..która akurat tak się składa jeździ autem tej marki co większość z The Forum...

w dodatku nowym i to w najmocniejszej wersji STI ... :ok:

 

Bravo dla Pani Michaliny....i większość "normalnych osób zareagowała prawidłowo"...Super, fajnie że są jeszcze tacy starsi ludzi, którzy "maja zdrowie i fantazje"...;)

ale widzę, że im dłużej trwa "ta cała akcja z babcią"... znowu wychodzi "z Nas Polska Chora Mentalność... a skąd?? a jak??? a czemu nie ja???!!!!  itd.

 

Czyli znowu "schodzimy na Ziemie"... :facepalm:    i ku mojemu zniesmaczeniu w temacie wielu opinii dochodzimy znowu do poziomu Koterskiego..."Dzień świra"...

- modlitwa Polaków na Dobranoc!!! :toobad: ,

 

Szkoda, że nie potrafimy się cieszyć z fajnych rzeczy które nas otaczają, a ta zawiść ,

zajadłość jakoś nie może zostać "wyplewiona z głowy wielu naszych rodaków"  !!!!

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli znowu "schodzimy na Ziemie"...     i ku mojemu zniesmaczeniu w temacie wielu opinii dochodzimy znowu do poziomu Koterskiego..."Dzień świra"... - modlitwa Polaków na Dobranoc!!! ,   Szkoda, że nie potrafimy się cieszyć z fajnych rzeczy które nas otaczają, a ta zawiść , zajadłość jakoś nie może zostać "wyplewiona z głowy wielu naszych rodaków"  !!!!


No niestety... 
W naszym kraju ludzie żyją dewizą Kaliego:
" - Kali kiedy jest dobrze?
* Kiedy Kali ukraść krowę.
- Kali a kiedy jest źle?
* Jak ktoś Kali(emu) ukraść krowę." 

Ale ja już się nauczyłem, żeby nie czytać ani nie odpowiadać na takie bezsensowne komentarze...
Jak to mówi takie fajne powiedzonko: 

"Kłótnia z idiotą nie ma sensu. Bo najpierw zrówna Cie ze swoim poziomem, a potem pokona doświadczeniem." 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kłótnia z idiotą nie ma sensu. Bo najpierw zrówna Cie ze swoim poziomem, a potem pokona doświadczeniem."

 

...no tak " nie dotykaj gówna bo śmierdzi"..!!!   itd... :facepalm:

 

Wiesz w tym wypadku akurat stare powiedzonka są kwintesencją tego co należałoby takim osobą przekazać zwrotnie, bo inaczej nie zrozumieją.... :biglol:

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no tak " nie dotykaj gówna bo śmierdzi"..!!!  
 

hahah krótko i na temat. :D
Ja słyszałem troszkę brutalniejszą wersję:
"Nie ma co się z gównem kopać, bo nawet jak wygrasz to i tak będziesz pochlapany" 

Chociaż powiem Ci szczerze dziwią mnie ludzie, którzy piszą niepochlebne komentarze na temat starszej babci, bo co ona temu winna... 
Tutaj w sumie spełnia się kolejne przysłowie:

"Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości". :D
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chociaż powiem Ci szczerze dziwią mnie ludzie, którzy piszą niepochlebne komentarze na temat starszej babci, bo co ona temu winna...

 

"Witamy w Polsce" ...;) , "jak to się mówi co kraj to obyczaj".... :biglol:

 

..tak się zastanawiam jak rozmawiam ze swoja 8 letnia córką... jaki ma już światopogląd...to widzę pewne zmiany....;)

ale nasze całe otoczenie...."zmieszane różne pokolenia"... to jeszcze daleka droga "do normalności"...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..tak się zastanawiam jak rozmawiam ze swoja 8 letnia córką... jaki ma już światopogląd...to widzę pewne zmiany....
 
Byle szedł w dobrym kierunku. Chociaż z obserwacji świata wydaje mi się, że teraz rodzice mają trudniej wychować dzieci niż kiedyś. Właśnie przez to co mówisz: 

 

"zmieszane różne pokolenia"

Bo zmieniło się wszystko, tempo, sposób i styl życia, nie tylko dzieci i młodzieży ale dorosłych też. :) 

Jedyne co mi pozostaje, to życzyć powodzenia w wychowywaniu dzieciaczka. :) (w jak najbardziej pozytywnym tego zdania znaczeniu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż powiem Ci szczerze dziwią mnie ludzie, którzy piszą niepochlebne komentarze na temat starszej babci, bo co ona temu winna...

 

"Witamy w Polsce" ... ;) , "jak to się mówi co kraj to obyczaj".... :biglol:

 

..tak się zastanawiam jak rozmawiam ze swoja 8 letnia córką... jaki ma już światopogląd...to widzę pewne zmiany.... ;)

ale nasze całe otoczenie...."zmieszane różne pokolenia"... to jeszcze daleka droga "do normalności"... ;)

 

 

Ja rozmawiając z moim niemal 8-letnim synem jestem dobrej myśli :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja rozmawiając z moim niemal 8-letnim synem jestem dobrej myśli :)

 

to tylko się cieszyć, u mnie podobnie!:)  uważam, że bez względu na obecne czasy wszystko zależy od rodziców ...:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja rozmawiając z moim niemal 8-letnim synem jestem dobrej myśli :)

 

to tylko się cieszyć, u mnie podobnie! :)  uważam, że bez względu na obecne czasy wszystko zależy od rodziców ... :)

 

Oooo to, to, to :) Dokładnie. Co prawda nie mam dziecka, ale to jest sedno! :) Podejrzewam, że Wy też jesteście pokoleniem które nie było wychowane "bezstresowo" czyli jak trzeba było, to ojciec albo matka pasem potraktowali. I nie mówię tu o laniu dzieciaka, ale jak czasami widzę małego brzdąca (może 5 lat) który terroryzuje matkę w sklepie, albo kopie innych ludzi to wrr.... coś się we mnie gotuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

he no! co jak co, ale ja niczego nie kradlem! :mrgreen:

 

ale nikt tu o Tobie nie napisał przecież... :)

 

 

 

jak nie :mrgreen:

 

 

Pisza o pani Michalinie juz nawet po angielsku ;)

 

https://artofgears.com/2016/02/26/81-year-old-polish-lady-loves-driving-a-300hp-subaru-wrx-sti/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem jakas swinia uzywala jej wizerunku na DWOCH profilach fb do wykonywania dzialalnosci "scamowej"  :angry:

 

Zglaszalem juz obie strony facebookowi, i chyba cos tam poskutkowalo troszku, bo zdjal jej zdjecie z profili i dal Subaraka. Ale tych ktorzy juz klikneli "lubie to", zlapal w swe sidla...  :rolleyes:

 

https://www.facebook.com/babcia.z.subaru/ 

 

https://www.facebook.com/Pani-Michalina-z-Subaru-983676698346221/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem jakas swinia uzywala jej wizerunku na DWOCH profilach fb do wykonywania dzialalnosci "scamowej"  :angry:

 

Zglaszalem juz obie strony facebookowi, i chyba cos tam poskutkowalo troszku, bo zdjal jej zdjecie z profili i dal Subaraka. Ale tych ktorzy juz klikneli "lubie to", zlapal w swe sidla...  :rolleyes:

 

https://www.facebook.com/babcia.z.subaru/ 

 

https://www.facebook.com/Pani-Michalina-z-Subaru-983676698346221/

 

 

...pierwszego już nie ma!

 

drugi jeszcze jest ...no co z ....k...%%..y 

 

...wiem, ze się unoszę... ale nie lubię takiej "tandetnej reklamy"...  :czerwona:  i wykorzystywania czyjegoś pozytywnego wizerunku dla własnych celów

i to jest właśnie To...czego się nie da już zatrzymać... :th_dash: 

 

- pozostaje tylko z Tym cały czas walczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...