Skocz do zawartości

Pani Michalina w STI


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość z Was mnie wyśmieje, część zbeszta, a może zaledwie promil się ze mną zgodzi.... ale moim skromnym zdaniem cała ta akcja to jedno wielkie marketingowe zagranie :) 

 

No bo tak: skoro to któreś z kolei Subaru Pani Michaliny, a poprzednio też miała STi to nie wierzę, po prostu nie wierzę, że nikt nigdy wcześniej jej nie widział w tym samochodzie. Jeździła sobie kilka lat STi i nagle szał ciał i uprzęży, bo ktoś jej zrobił zdjęcie na stacji. Wcześniej nie tankowała? Do serwisów nie jeździła? 

Po drugie - mi osobiście łączy się to ostatnią akcją AMG i Solbergiem przebranym za dziadka... z tym, że Subaru pokazało że nie musi nikogo przebierać, że każdy, nawet 81 letnia Pani może prowadzić Subaru.

 

Po trzecie - posłuchajcie jak ona pali sprzęgło... jakby pierwszy raz prowadziła STi....

 

Jeżeli się mylę i szukam teorii spiskowej - to przepraszam i zwracam honor :) Fajnie by było gdyby ta Pani naprawdę istniała. 

Jeżeli jednak coś jest na rzeczy... to gratuluję pomysłu i wykonania :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh i zamiast fajnej historii o jeszcze fajniejszej babci zaraz wyjdzie opowieść o jakiejś akcji marketingowej, że wszystko to jest podpucha i pic na wodę. A Pani Michalina nawet, jeżeli czasami przypali sprzęgło albo zrobi kangurka to nie znaczy, że pierwszy raz siedzi w STI...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93 Pani Michalina jest jak najbardziej prawdziwa. Mieszkałem naprzeciw kamienicy w której ona mieszka i zawsze zwracała na siebie uwagę gdy wyjezdzala z bramy. Zanim miala Subaru to jezdzila chyba  Honda  Prelude. Popularność tego materialu jest na plus i swiadczy o tym ze WRX STI jest samochodem nietuzinkowym i wzbudza szacunek wśród  ludzi mimo dużej konkurencji na rynku. Założę sie ze gdyby jeździła Golfem R nikt by sie o niej nie usłyszał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze zawsze szukamy teorii spiskowych,no coz taki narod :(ale gdzies to juz slyszalem :P

 

 

Prześpij się i wstań rano mądrzejszy ;)

Poczytaj też forum, gdzie użytkownicy pisali, że znają tą Panią. Ktoś nawet kupił od niej auto ;)

 

A może czasem staram się użyć mózgownicy i nie chwytać wszystkiego tak jak nam mówią? Nie wiem, może przesadzam, ale mam wrażenie, że propaganda i manipulacja marketingowa/polityczna otacza nas ze wszystkich stron. Stąd może moje przesadzone podejrzenia :)

 

Ps. przeczytajcie moje ostatnie dwa zdania z poprzedniego posta  :) Jeżeli to faktycznie prawda co mówicie, to zwracam honor i przepraszam :) Sam chętnie usiadłbym na Prawym z Panią Michaliną :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze zawsze szukamy teorii spiskowych,no coz taki narod :(ale gdzies to juz slyszalem :P

 

No właśnie ... :wacko:

Kilku osobom, pani Michalina mogłaby powiedzieć   ".... eeee.... ty dupku żołędny" :biglol:

 

Ja, po programie dostałem na FB kilka wiadomości o tym materiale od znajomych, którzy nie interesują się motoryzacją - wszystkie pełne zachwytu :) . Bardzo mi się podoba ten pomysł z zaproszeniem pani Michaliny na Plejady :thumbup:

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda,ze zawsze szukamy teorii spiskowych,no coz taki narod :(ale gdzies to juz slyszalem :P

No właśnie ... :wacko:

Kilku osobom, pani Michalina mogłaby powiedzieć ".... eeee.... ty dupku żołędny" :biglol:

 

Ja, po programie dostałem na FB kilka wiadomości o tym materiale od znajomych, którzy nie interesują się motoryzacją - wszystkie pełne zachwytu :) . Bardzo mi się podoba ten pomysł z zaproszeniem pani Michaliny na Plejady :thumbup:

Zaproszenie Pani Michaliny na plejady moze okazać sie konieczne, na pewno rozwiałoby to wszelkie watpliwości co do teorii spiskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

ale moim skromnym zdaniem cała ta akcja to jedno wielkie marketingowe zagranie

Gdyby to była prawda, to byłby to ogromny komplement pod moim adresem.

Ale nie jest, więc nie zamierzam się stroić w piórka, które tak naprawdę nie do mnie należą.

Ale po kolei.

Tak, znam Panią Michalinę.

Tak, osobiście sprzedałem jej pierwsze Subaru ( WRX ).

Tak, przed Subaru miała już Hondę i szukała czegoś o sportowym charakterze.

Tak, była na SJS i radziła sobie dobrze. 

A sam temat - zauważyłem zdjęcie Pani Michaliny na Exotic cars ( https://www.facebook.com/Exotic-Cars-Wroclaw-508181609279516/?fref=ts ). Ponieważ niektóre komentarze były hmmm, takie "polskie" , powątpiewające w autentyczność zdjęcia, p Michaliny etc. wtrąciłem swoje 3 grosze. Następnie udostępniłem zdjęcie na swoim profilu, gdyż po prostu mi się podobało. To podjął Piter Polska. Od Pitera podjął p, Byśkiniewicz ( szacunek za wyczucie tematu !) i .... poszło.

 

Bardzo mnie cieszą pozytywne opinie. Chciałbym w Jej wieku mieć tyle werwy.

 

Ot i wszystko - teraz temat żyje własnym życiem :)

 

Pozdrowienia

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to jej STI nieważne. Ciekawe skąd taka babcia ma na to pieniądze? Pewnie żona jakiegoś SBka :biglol:

Niech ktoś przeprowadzi dochodzenie :).

 

A tak na poważnie, to fajnie, że są ludzie pełni pasji w tym wieku ;).

Przeca ciagle slysze,ze w tym kraju jest dostatek, a emeryci maja za wysokie emerytury wiec  co to za problem kupic NOE STI z emerytury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...