Skocz do zawartości

Pani Michalina w STI


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

attachicon.gif2016-02-19 13.43.30.png

Juz nawet na Gazeta.pl jest Pani Michalina

I oczywiście pod artykułem wpisy, skąd babcia ma na furę. Jak my lubimy innym zaglądać do portfela...

Szczególnie jak sami czegoś nie mamy :)

 

Michalina wymiata i tyle :)

Jakbym był marketingowcem Subaru, to zrobiłbym specjalną wersję STi Michalina Edition, babcię przy aucie na plakat i podpis: NIE DLA DUPKÓW ŻOŁĘDNYCH :)

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Które to jej STI nieważne. Ciekawe skąd taka babcia ma na to pieniądze? Pewnie żona jakiegoś SBka :biglol:

Niech ktoś przeprowadzi dochodzenie :).

 

A tak na poważnie, to fajnie, że są ludzie pełni pasji w tym wieku ;).

Przeca ciagle slysze,ze w tym kraju jest dostatek, a emeryci maja za wysokie emerytury wiec  co to za problem kupic NOE STI z emerytury :P

 

Co wam do tego za co sobie kupila auto? Moze sprzedała kamienice, moze spadek, moze....moze...nie powinno was to interesowac, a juz napewno publicznie.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym mieć taką babcię i pewnie nie jeden z Was :). Co do spalonego sprzęgła co kolega kilka postów wcześniej napisał to w takim wieku to można wybaczyć bo zobaczymy jak my będziemy ogarniac auto (jeśli dozyje się) w wieku 81 lat jedyne co mogę powiedzieć to SZACUNEK dla pani Michaliny :bowdown:

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź w komentarzach z Wykopu, bo tam też oczywiście pełno ciekawskich cudzego portfela:

 

 

"mgr farm. Michalina Borowczyk-Jędrzejek - 2009-01-10
Przyznanie odznaki "Pharmaciae Seniori" mgr farm. Michalinie Borowczyk-Jędrzejek - 2009-01-10

Mgr farm. Michalina Borowczyk-Jędrzejek - farmaceutka z wielkim oddaniem angażująca się w wykonywanie zawodu. Sekretarz Klubu Seniora przy Katowickim Oddziale Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Opiekuje się - razem z innymi członkami Klubu Seniora - grobami zmarłych farmaceutów. Pani mgr farm. Michalina Borowczyk-Jędrzejek wykazuje ogromne zaangażowanie na rzecz farmaceutycznej społeczności"

 

Apteka to dość dochodowy interes

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie rozumiem tych którzy piszą o tym skad ma na to pieniądze. Co komukolwiek do tego. Ma, więc ma i po co drążyć temat...

 

Cóż , niestety to polska mentalność  :wacko: . Najważniejsze aby sąsiadowi było gorzej jak mi  :evil:  :facepalm:

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze nie rozumiem tych którzy piszą o tym skad ma na to pieniądze. Co komukolwiek do tego. Ma, więc ma i po co drążyć temat...

 

Cóż , niestety to polska mentalność  :wacko: . Najważniejsze aby sąsiadowi było gorzej jak mi  :evil:  :facepalm:

 

jak w tym dowcipie co to chłop modlił się do Boga, żeby spełnił jego prośby - Bóg się ulitował, ale powiedział - słuchaj, o cokolwiek dla siebie poprosisz, Twojemu sąsiadowi uczynię to dwa razy więcej - chłop pomyślał i powiedział - Boże, wykol mi jedno oko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Które to jej STI nieważne. Ciekawe skąd taka babcia ma na to pieniądze? Pewnie żona jakiegoś SBka :biglol:

Niech ktoś przeprowadzi dochodzenie :).

 

A tak na poważnie, to fajnie, że są ludzie pełni pasji w tym wieku ;).

Przeca ciagle slysze,ze w tym kraju jest dostatek, a emeryci maja za wysokie emerytury wiec  co to za problem kupic NOE STI z emerytury :P

 

Co wam do tego za co sobie kupila auto? Moze sprzedała kamienice, moze spadek, moze....moze...nie powinno was to interesowac, a juz napewno publicznie.

 

Przeczytaj moja wypowiedz jeszcze raz moze zrozumiesz ;) a jesli nie zrozumiales aluzji to szkoda :P bo co kogo obchodzi skad ma kase to jej sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze,że kupiła ten samochód, żeby sprawić sobie radość, a nie popisać się przed innymi. W tym wieku raczej ludziom nie zależy na wywoływaniu zazdrości  ;)

 

Najlepsze jest to, że w ciągu tych dwóch dni, kiedy opublikowano ten materiał w TV chyba z 20 osób wysyłało mi linki z tą Panią. Pewnie jako posiadacze Subaru macie to samo, łączę się w bólu  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze,że kupiła ten samochód, żeby sprawić sobie radość, a nie popisać się przed innymi. W tym wieku raczej ludziom nie zależy na wywoływaniu zazdrości ;)

 

Najlepsze jest to, że w ciągu tych dwóch dni, kiedy opublikowano ten materiał w TV chyba z 20 osób wysyłało mi linki z tą Panią. Pewnie jako posiadacze Subaru macie to samo, łączę się w bólu :P

i tu sie zgadzam, radość, którą sprawiła sobie a także nam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...