Skocz do zawartości

Pani Michalina w STI


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od tego zdjęcia

4a8dc05d01d81945.jpg

i podpis

Dyrekcja:

Wiek nie jest problemem, jeśli chcesz prowadzić... Nowe sti. Przy okazji - to trzecie Subaru tej Pani (1, 2 wrx sti). I... Ona naprawdę potrafi jeździć :)

 

Potem post Piotra Gradonia:

 

Pamiętacie post, autorstwa Witold Rogalski który niedawno udostępniłem? Starsza Pani stojąca przy swoim Subaru na stacji benzynowej.... Dziś miałem przyjemność poznać Panią Michalinę i chwilę z Nią porozmawiać. Spotkaliśmy się w serwisie Subaru Emil Frey Kraków gdzie Pani Michalina zostawiła swoje autko do przeglądu. Zdradzę Wam też rąbek tajemnicy: Łukasz Byśkiniewicz ,którego skontaktowałem z sympatyczną Panią już wkrótce nagra program dla TVN Turbo. Uważam, że to super sprawa, szczegóły wkrótce

 

309cae4ed6aad5a3gen.jpg

 

 

i faktycznie dla Pani Michaliny wiek nie jest problemem ani moc, ani napęd ;)

Chętnie widział bym ją jako gościa honorowego na scenie na plejadach 2016 ;)

Edytowane przez Premo
  • Lajk 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie głupio Wam teraz? Da się kupić WRX STI po babci? Da się!  :D

 

Pozdrowienia dla p. Michaliny i życzenia użytkowania kolejnych STI tak do MY2050 co najmniej! :)

 

Da się da tylko teraz nie wiadomo czy warto  :twisted:

 

Przyłączam się do życzeń  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt robi wrażenie, ale co ciekawe taka starsza pani ju nie budzi sensacji i zdziwienia jesli wysiada z jakiego mocnego suva (porsche cayenne, X5, range sport, itp), albo jakiegos amg. Może dlatego, ze jak starsza osoba majetna to raczej coś komfortowego kupi, a nie cywilna rajdowke.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce rzeczywiscie niecodzienny widok bo nie dosc ze STI'ow smiga malo to jeszcze sami "mlodzi gniewni" za kierownica :)

Natomiast w Szwajcarii czy Niemczech kierowcami na prawde tłustych porshe , audi , lexusow, bmw itp sa wlasnie ludzie w wieku 60+ i taki widok tam by nikogo nie zdziwil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki widok w BMW, Lexie czy Prosiaku to nic nadzwyczajnego ale w STI czy EVO znaczy że coś jest na rzeczy ;)

 

Fajna dziewczyna w Mercedesie to nic nadzwyczajnego ale w Subarce Turbo.... ;)

 

 

To prawda, ale..... wszystko jak zwykle zależy od punktu odniesienia. U mnie na wsi jest jakieś ~20 Impraz turbo i większością jeżdżą tylko kobiety od 18 do 80 lat.

Mnie to wcale nie dziwi. Za to dziwi mnie ciągłe gadanie, że STI do jazdy po bułki się nie nadaje, że kobiety tym nie będą chciały jeździć a z dziećmi to już całkiem odpada, szczególnie małymi. To są totalne brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki kochają Subaraki :)

Te 40 letnie też :P

41 też.

Fajnie że w odpowiednim wieku ta Pani potrafi korzystać z życia.

 

@Karas coś przesadzasz z tymi "młodzi gniewni" raczej bo chyba w statystykach tego nie wyczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze tego nie przeczytalem bo chyba nawet takich statystyk nie ma- zreszta tego nie wiem . Po prostu napisalem to co zauwazam na nasdzych drogach - a poniewaz odkad mam XV zwaracam uwage na Subarki i ich kierowcow to widze ze kierowcy STI'ow i wrx'ow i tych nowszych i tych starszych to zazwyczaj mezczyzni w mlodo-srednim wieku. Natomiast zauwazylem tez ze spora czesc kobitek smiga XV'ami B)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...