Skocz do zawartości

Udział w szkoleniu SJS


promil_one

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym delikatnie podpytać czy Szanowna Dyrekcja ma jakiś kontak z Panem Zbigniewem Karcz'em. Do niego skierowano mnie w SJS w sprawie rozpatrzenia mojej prośby o dopuszczenie do szkolenia mimo przekroczonego terminu, w którym to szkolenie jest bezpłatne. Otóż swojego forka xt odebrałem 31.10.2014 w Subaru Koper. Zimą w lutym 2015 wybiłem sobie bark na nartach i nie zapisywałem się na szkolenie dopóki całkiem nie wydobrzeję. Powiem szczerze nie wiedziałem, że mam tylko na to rok. Zgłoszenie wysłałem pod koniec stycznia 2016. Poproszono mnie o kontak z Panem Zbigniewem. Napisałem maila. Niestety do dziś nie dostałem żadnej informacji - zapewne ferie są tego przyczyną ale wolę delikatnie podpytać.

 

Pozdrawiam, Promil_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Chciałbym delikatnie podpytać czy Szanowna Dyrekcja ma jakiś kontak z Panem Zbigniewem Karcz'em

Naturalnie. P. Karcz jest pracownikiem SIP :)  

Ze względu na :

 

 

Zimą w lutym 2015 wybiłem sobie bark na nartach i nie zapisywałem się na szkolenie dopóki całkiem nie wydobrzeję

odstąpimy w Pańskim przypadku od przestrzegania terminu ( zdarzenie losowe ) - zostanie przedłużony do końca czerwca.

 

 

Do roku czasu od zakupu trzeba się zapisać, czy odbyć szkolenie?

Odbyć szkolenie.

Rzecz w tym, że szkolenie ma na celu lepsze poznanie nabytego samochodu tak, aby móc nim jak najbezpieczniej się poruszać.

W trakcie szkolenia następuje w wielu przypadkach także wykorzenianie typowych złych nawyków. A do tego szansa jest największa wtedy, gdy samochód jest dla nas jeszcze relatywnie nowy.  

Ponadto dochodzi sprawa rozliczeń - naturalnie możemy robić rezerwy finansowe na kolejny rok na podstawie faktycznej sprzedaży samochodów z uprawnieniem do bezpłatnego szkolenia. "Przeciąganie" tych rezerw na kolejny rok nie jest fiskalnie możliwe.

 

Pozdrowienia

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...