Skocz do zawartości

Głos w nawigacji Forester 2015


Warthog

Rekomendowane odpowiedzi

Jako wyznawca tej samej filozofii co przedmówcy informuję, że można zamknąć gebę nawigacji ! Sam to zrobiłem w tym właśnie modelu. Niesty nie jestem już w stanie powiedzieć jak mi się to udało :mellow:  Napewno zagrzebałem się w ustawieniach, i to tych ogólnych. W ustawieniach samej nawigacji nie ma opcji pełnego wyciszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wyznawca tej samej filozofii co przedmówcy informuję, że można zamknąć gebę nawigacji ! Sam to zrobiłem w tym właśnie modelu. Niesty nie jestem już w stanie powiedzieć jak mi się to udało :mellow: Napewno zagrzebałem się w ustawieniach, i to tych ogólnych. W ustawieniach samej nawigacji nie ma opcji pełnego wyciszenia.

Dzięki. Do końca tygodnia zanurzę się w odmętach general settings i jak coś znajdę, opiszę ścieżkę.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie widzę możliwości normalnego wyłączenia. Możemy wyłączyć "monity instrukcji głosowych" lub ściszyć do poziomu 1. Nie wyłącza to jednak głosu, który włącza się, ściszając radio przy nawigowaniu. Możemy też zmienić język na inny ale nie ma opcji "żaden" albo wyciszenia.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, sprawdziłem i widzę że wprowadziłem Was w błąd :wacko:  USTAWIENIA OGÓLNE > GŁOS > MONITY INSTR. -  wyłączyłem,  myślałem że OK. Niestety to nie chodzi o glosiki nawigacji. Na usprowiedliwienie mogę tylko zeznać, że nie jeżdżę tym Forkiem na co dzień i nie sprawdziłem, czy faktycznie nawigacja zamnęła jadaczkę. Trzeba napisać do Dz. Techn. SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie potrafię wyłączyć głosu czytającego po angielsku smsy oczywiście pisane w języku polskim. Jest na to jakiś sposób ?

...to nawigacja czyta, czy sparowany telefon w trybie samochodowym...? U mnie czyta po polsku, bo mam w telefonie ustawionego polskiego lektora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...