Skocz do zawartości

Fotele GH do GD


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

To ogłoszenie wisi już jakiś czas.Wcześniej było więcej zdjęć z których widać było założone szyny od imprezy GD.Przynajmniej tak wyglądały szyny w moim poprzednim STI z 2005r.Teraz mam STI z 2011r. i fotele w nim nie grzeszą sportowym charakterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 22.08.2021 o 06:40, Adventure184 napisał:

Odświeżę temat, czy ktoś przedkładał kubełki z GH do GD? 

Wymaga to dużej rzeźby, czy np można przełożyć szyny z fotela z gd do gh?

Akurat jak kubełki z GH chcesz założyć to jest tak że wg. mnie z GD sa dużo lepsze niz standard z GH Te z GH ta sa a'la kubełki bardziej "kanapa" niż kubełek... (coprawda jest wersja Recoro z GH ale ceny....

 

Szyny... raczej wymaga to duzej rzeźby bo na 90% rozstaw szyn jest  inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommi1 napisał:

Akurat jak kubełki z GH chcesz założyć to jest tak że wg. mnie z GD sa dużo lepsze niz standard z GH Te z GH ta sa a'la kubełki bardziej "kanapa" niż kubełek... (coprawda jest wersja Recoro z GH ale ceny....

 

Szyny... raczej wymaga to duzej rzeźby bo na 90% rozstaw szyn jest  inny

Kwestia co kto lubi :)

Znalazłem kilka komentarzy, jedni mówią że nie pasują, inni że tylko tylne mocowanie trzeba przerobic a reszta p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2021 o 07:40, Adventure184 napisał:

Odświeżę temat, czy ktoś przedkładał kubełki z GH do GD? 

Wymaga to dużej rzeźby, czy np można przełożyć szyny z fotela z gd do gh?

Nie pasuje p&p, ale da się - tutaj masz to ładnie pokazane (i to nawet na przykładzie Imprezy GG właśnie): GR front seats in a GD/GG body

Ale tak naprawdę robotę robią Recaro - w tym miejscu jest to świetnie pokazane na Forum: Impreza GD Recaro sportster cs . Albo Recaro z Lanosa STI - mam u siebie wstawione z podpiętymi poduszkami i grzaniem tyłka. Polecam.

 

 

Edytowane przez kozeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pytanie dotyczy foteli w imprezie GG. Czy elementy siedziska: gąbki, stelaż etc w fotelu lewym i prawym są takie same? Chciałbym wymienić elementy fotela kierowcy i nie wiem czy mogę kupić np cały fotel pasażera i przełożyć?

Edytowane przez pientaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siadając na fotelu kierowcy wpada się jakby trochę za głęboko w środkowej części siedziska. Jako, że lubię jak jest OK, nie daje mi to spokoju. Wyjąłem dziś oba fotele i widać zdecydowaną różnicę od spodu.

Fotel pasażera ma metalową obudowę od spodu i chyba jest tam dodatkowa gąbka. Dodatkowa względem tego co mam w fotelu kierowcy. Tu widać gąbkę i metalowe pręty poprzeczne. Pytanie wiec czy i czego tu brakuje?

fotel kierowcy.jpg

fotel pasażera.jpg

oba fotele.jpg

Edytowane przez pientaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko nic tu nie brakuję, jeden fotel jest ze sprężynami a drugi na tylko piankę jako amortyzację.

Jeśli szukasz ewentualnego braku elementów polecam:

http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_53/body_equipment_interior/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...