Jump to content
Sign in to follow this  
Mateo231

Nieaktualna instrukcja obsługi WRX STI 2016

Recommended Posts

Tydzień temu odebrałem nowego wrx sti i mam lekki problem z obsługa systemu audio.Stwierdziłem wiec że warto było by zajrzeć do instrukcji obsługi i ku mojemu zdziwieniu w instrukcji jest opis radia z wersji z 2015 roku.

Pytanie wiec brzmi czy mógłbym takowa dostać w wersji elektronicznej czy mam się zgłosić do dealera żeby mi dał nową zgodną ze specyfikacją mojego auta? Bo jak rozumiem innych różnic w aucie  nie ma miedzy moją wersja a ta starszą i ta instrukcja w innych tematach jest aktualna .

Pewnie najprostszą opcją będzie udanie się do dealera, który sprzedał Ci auto.

Trochę za świeża sprawa, żeby w necie były już na ten temat informacje.

Spróbuj zapytać w tym wątku ( dotyczącym MY15 co prawda, ale jednak tutaj skupia się najwięcej użytkowników posiadających ten model, więc będą wiedzieć najszybciej o co biega)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/44932-subaru-wrx-sti-my15/page-231

Edited by adijocker@o2.pl

Ja odebrałem w Listopadzie swojego MY 2016 i instrukcja jest już z nowym radiem, wersja bez navi.

Ja odebrałem w Listopadzie swojego MY 2016 i instrukcja jest już z nowym radiem, wersja bez navi.

Dzieki za odpowiedź No ja też mam wersje bez navi i dostałem instrukcje ze starym radiem i kierownicą w poniedziałek pojadę do dealera niech załatwiaja dobrą i tyle myślałem że wszyscy może tak mają a tu mi taki rodzynek się zdarzył.

Ja odebrałem swojego XV  22 czerwca 2016 i instrukcja dalej zawiera stary model radia.  Najbardziej zdziwiło mnie to, że sprzedawca też nie był w temacie i dopiero gdy mu pokazałem różnice okazał wielkie zdziwienie.  Właśnie w poniedziałek 18.07.oddaję auto do serwisu celem regulacji świateł, gdyż fabrycznie są żle wyregulowane. Jak będę miał trochę czasu to pooglądam instrukcje z innych Subaru które stoją w salonie, może już będzie zaktualizowana