Skocz do zawartości

Klaksony Hella a repliki


Krzychu24

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi glownie o wyglad czy ten czerwony kolor jest taki "mocny" i "wyrazisty" jak w orginalach czy poprostu wyglada jak by byl pomalowany sprayem po pieniadzach,  dzwiek nie ma znaczenia dla mnie jaki bedzie. Repliki rozwazam ze znanego portalu aukcyjnego , nie wiem czy mozna nazwe podawac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci , ze super sie to prezenuje. A komu to dales do pomalowania ? 

Ja akurat dałem znajomemu, co zajmuje się malowaniem ciężarówek i naczep. Wziął na flaszkę, tak więc całość mnie wyszła około 50 plnów ;  )

Ale każdy lakiernik Ci to pomaluje. A przecież kolor możesz wtedy dobrać sobie sam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie różnic to coś obiło mi się o uszy, że w replikach często pada przekaźnik dołączony do zestawu. W kolorze różnicy nie zauważyłem. Z wyglądu jedyna różnica jest taka, że że repliki nie mają 4x logo hella.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie różnic to coś obiło mi się o uszy, że w replikach często pada przekaźnik dołączony do zestawu. W kolorze różnicy nie zauważyłem. Z wyglądu jedyna różnica jest taka, że że repliki nie mają 4x logo hella.

Nie można szufladkować wszystkich replik do jednego wora.

Ja na przykład swoje mam już niecałe 2 lata i uwierzcie mi, że nie mają lekko. Niektórzy nawet twierdzą, że nadużywam klaksonów, ale to już takie przyzwyczajenie.

I nic się z nimi nie dzieje do tej pory. Nawet powiem szczerze, że ciche nie są. Pewnie są cichsze od Ori Hella, ale nie mam za bardzo możliwości tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę przecież, że wszystkie padają. Intensywność użytkowania ma mniejsze znaczenie. Przekaźniki są kiepsko izolowane, dostaje się wilgoć i dlatego padają.

Ja w ciągu całej kariery za kierownicą użyłem klaksonu kilka razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz to jutro zrobie Ci fotke replik, ktore dostalem na Gwiazdke :) Wg. mnie kolor jest b.fajny - zywo czerwony.

Wg. producenta glosnosc replik jest taka sama jak w ori czyli 118dB.

A ile $ dawałeś za taką replikę jeśli można wiedzieć? Która jest już w kolorze i dmucha 118 dB? : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz to jutro zrobie Ci fotke replik, ktore dostalem na Gwiazdke :) Wg. mnie kolor jest b.fajny - zywo czerwony.

Wg. producenta glosnosc replik jest taka sama jak w ori czyli 118dB.

Chętnie zobaczę :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wizualnie nie powinny się różnić.

Ja np swoje kupiłem na znanym portalu aukcyjnym za trzy dyszki i dałem do pomalowania ; ) 

Nie wiem czy to nie jest najlepsza opcja jeśli chodzi o repliki. 

Zobacz efekty na zdjęciach.

Ja swoje kupiłem identyczne, tyle że sam malowałem :) Czarny spray chyba każdy ma, a czerwony ognisty kupiłem z alledrogo za kilka złotych. Razem wyszło ok 50zł, a efekt super ;)

8 post pod tematem

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/84085-subaru-impreza-wrx-blobeye-by-adrian96/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...