Skocz do zawartości

zamek centralny - czasem nie działa


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że gdy naciskam pilot to zamki nie reagują. Nawet nie drgną.
Czasem pomaga odczekanie 5-10 sekund i zamek otwiera/zamyka się z pilota. Czasem pomoże otwarcie i zamknięcie drzwi. Sprawdzałem krańcówki na słupkach, są ok. Światło w środku też gaśnie. Dlatego winie pilota albo sama centralkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdzałem serwisówkę - diagnostyka pilota itp. W zasadzie poza sprawdzeniem napięcia modułu radiowego i masy nic konkretnego nie ma. W kółko piszą o procedurze specjalnego modułu diagnostycznego.

Generalnie musisz posprawdzać czy masz dobre masy przy module radiowym, o ile dobrze pamiętam są dwa odbiorniki radiowe klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mam tak że z pilota zamyka wszystkie drzwi ale z kluczyka juz tylko kierowcy.. Myslalem ze to "cecha" ale podejrzewam że jednak awaria?

W dodatku uruchomilem silnik przy zapalonej tylnej lampce na suficie i chyba otwartych drzwiach, żarówka wyraźnie mocniej zaświeciłą podczas rozruchu-  od tamtej pory swieci sie kontrolka niezamknietych drzwi. Mial ktos podobna sytuacje? albo udzieli jakiejś porady co można samodzielnie pobrowoac naprawic? bezpieczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również kiedyś miałem problem u znajomego pod blokiem z zamknięciem samochodu i tylko u niego, w każdym innym miejscu można zamknąć z pilota, również mam ten problem, że przy zamknięciu auta z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy, czy ktoś może potwierdzić, że to jest faktycznie jakaś awaria, czy tak powinno być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś miałem problem u znajomego pod blokiem z zamknięciem samochodu i tylko u niego, w każdym innym miejscu można zamknąć z pilota, również mam ten problem, że przy zamknięciu auta z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy, czy ktoś może potwierdzić, że to jest faktycznie jakaś awaria, czy tak powinno być ?
U mnie przekręcenie klucza w drzwiach również działa tylko na drzwi kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...