Skocz do zawartości

Zmiany w wydechu STI, ale bez ostrego dłubania czy remapu


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To Łosia silnik padł.

Zaraz po przeglądzie.

A co było przyczyną to nie powiedzieli.

No to moze ktos powie jaki byl efekt? Dziura w tloku, korba sie urwala, lozysko na wale sie obrocilo itd?

 

Przegladu co prawda nie robilem ale silnik na gwarancji tak.Uszkodzone zostaly 2 glowne panewki w tym oporowa .Takich uszkodzeń nie widzialem jeszcze.Po zlożeniu i probach uruchomienia okazalo sie że brak ciśnienia oleju.Po rozebraniu pompy oleju okazalo sie że zawor ciśnienia oleju jest zablokowany(nie spotkalem się z takim przypadkiem)Wymieniono pompę oleju i Losiu zaraz pojechal się gdzieś ścigać :mrgreen:

Te auto jak gdzies jedzie normalnie to znaczy dojeżdza na jakis tor :mrgreen: Z bardzo pozytywnymi wynikami :mrgreen: Rajd Żubrow-2.Kielce-2 Cyna2

Może Losiu się pochwalisz :mrgreen: Dyrektor się ucieszy :cool:

PozdrAK

ps.Jak z Galem jechalem na Cynie(pelny luzik oczywiście :mrgreen: ) to coś tam mi urwal czasowo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rzecz rozbija się o ustalenie górnego pułapu szaleństwa - przy zachowaniu gwarancji wydajesz na PPP i ograniczasz bezsensowne/niepotrzebne wydatki do niego. Przy Mapteku potencjalna suma strat jest ograniczona wartością samochodu bez uwzględnienia karoserii i zawieszenia, przeliczoną według cen części zamiennych, z dodaniem kosztów robocizny :twisted:.

 

W kazdym razie ja prezentuje takie same podejscie jak PoliniTuning,

nie lubie polsrodkow, a tym jest dla mnie PPP.

.

 

Ale przeciez PPP to uniwersalna mapa do wszystkich aut? Wiec zgadzams ie tu zBartem To jaki sens ta uniwersalna mapa? Przeciez cala idea strojenia opiera sie na indywidualnym strojeniu auta.

 

dorabiasz "przod" do h&s + walbro + strojenie. calosc zamyka sie kwota ok 5500zl.

chcesz wiecej, inaczej... placisz ok 1000(+)zl i znow sie bawisz.

ppp dziala roznie, jak wiemy... kosztuje 2x wiecej, instalujesz... i droga zamknieta.

pogadaj z carfit&bart1000 albo zostaw jak jest.

 

Zdecydowanie to jest chyba najlepsza droga. nIe wiem jakos PPP w ofgole do mnie nie przemawia, a jak poczytalem co Niuniek mal ze swoim PPP to zdecydowanie bym z niego zrezygnowal.

 

PS> Jak skonczyla sie w koncu sprawa Niunka? Bo gdzies mi to umknelo, a przeciez dzialy mu sie cuda w aucie z tym PPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem swiadkiem niezlych jaj z instalacja PPP (lacznie z jazda na lawecie do sip-u,slyszalem tez opowiesci o sti z PPP ktorego objezdzal wrx) ale takze nie przesadzal bym z indywidualnym strojeniem.Pakiet zmian w tym przypadku to nie jakies mega cuda...Rzesza uzytkownikow "gnojowozow" jezdzi na wgranych masowych programach i ma sie dobrze.Znani tunerzy z usa to nawet sprzedaja gotowce "do samodzielnego montazu " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem swiadkiem niezlych jaj z instalacja PPP (lacznie z jazda na lawecie do sip-u,slyszalem tez opowiesci o sti z PPP ktorego objezdzal wrx) ale takze nie przesadzal bym z indywidualnym strojeniem.Pakiet zmian w tym przypadku to nie jakies mega cuda...Rzesza uzytkownikow "gnojowozow" jezdzi na wgranych masowych programach i ma sie dobrze.Znani tunerzy z usa to nawet sprzedaja gotowce "do samodzielnego montazu " :wink:

 

Majer jesli jestes wlascicielem czarnego eclipse to czy przypadkiem nie chodzi Ci o to ze kiedys tam Vampeera STi oberwalo od WRXa OGSa?? Tylko ze Przemek PPP nie mial

a moze o Niunka Ci chodzi??

Tak czy siak pozdrawiam i pisze sie na prawy w EVO, ale najpierw zobacze u vampeera zeby potem nie mowic ze jego nie jedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - wydaj te pieniądze na lekcje u wróbla - do czasu utraty gwarancji.

To jest najlepszy tuning.

Pojeździj trochę po torze - SuperOes, ALT, Nurburgring...

 

Potem albo wymienisz auto, albo zrobisz remapping.

 

Hi hi - shodan się przestraszył, że jego evo nie będzie szybsze :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem swiadkiem niezlych jaj z instalacja PPP (lacznie z jazda na lawecie do sip-u,slyszalem tez opowiesci o sti z PPP ktorego objezdzal wrx) ale takze nie przesadzal bym z indywidualnym strojeniem.Pakiet zmian w tym przypadku to nie jakies mega cuda...Rzesza uzytkownikow "gnojowozow" jezdzi na wgranych masowych programach i ma sie dobrze.Znani tunerzy z usa to nawet sprzedaja gotowce "do samodzielnego montazu " :wink:

 

Majer jesli jestes wlascicielem czarnego eclipse to czy przypadkiem nie chodzi Ci o to ze kiedys tam Vampeera STi oberwalo od WRXa OGSa?? Tylko ze Przemek PPP nie mial

a moze o Niunka Ci chodzi??

Tak czy siak pozdrawiam i pisze sie na prawy w EVO, ale najpierw zobacze u vampeera zeby potem nie mowic ze jego nie jedzie :mrgreen:

 

Starszy misiek to juz chyba jest siwy od kurzu(nowego tez mi sie jakos nie chce pucowac) ,jedzie do niego wielki slimak-zobaczymy co z tego wyniknie...

A szczegolow co do porazek sti PPP z wrx nie znam natomiast historia z PPP w jakims xt (eksperymentalnie :wink: ) jest mi znana blizej.Przemkowy musi jechac - wszystkie pomaranczki zapieprzaja :mrgreen: Mlodszy misio jakis glupawy sie zrobil na zimowkach w tych temperaturach dochodzacych do 16 stopni :mrgreen: W przyszly piatek mam miec info jak sie sprawuje wiekszy slimak w evo Tuszynskiego i kiedy ew mozna by zrobic przeszczep :mrgreen: mysle ze po tym zabiegu bedzie juz ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba gdzie to GT35 mozna kupic i co do tego jeszcze trzeba :?: Tylko prosze na PW bo tu nie ma co robic zamieszania :cool:

AK

 

www.perrinperformance.com

 

Podobną zabawkę ma chyba nowy S204?

 

Pytanie kiedy któryś tuner opracuje do Subaru patent z Polo 1.4 Gti - czyli połączenie sprężarki mechanicznej i dużej turbiny w jednym układzie (co załatwi brak turbolagu z dołu i dużą moc z góry) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...