Skocz do zawartości

Broda z wąsami czy bez? A może "trzydniowy"? ;)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

oj, cóż to był za dzień - broda rosła całą noc, ale rano trafiła pod nóż - w przeciwieństwie do przemekka teściowej nie podrapię, bo jeszcze się jej spodoba i dopiero będzie - na zachodnich kresach naszego kraju wiosna w pełni - temperatura w dzień nie spadła poniżej +9 stopni - dość zabawnie wyglądają przy tym świecidełka na płotach, dachach i innych krzakach ;) wizyta u teściów zaliczona, dzieci umęczone śpią, a ja zaraz będę się kurował Famous Grouse, ok chory nie jestem, ale profilaktyka to też ważna rzecz - aha, karp po żydowsku był pyszny, niestety był, tyle dobrego, że jeszcze została wędzona troć, sałatki ze śledziem no i sandacz w galarecie - zdecydowanie wolę to od pierogów z kapustą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@piwozniak, i bardzo dobrze, przynajmniej zapamiętasz sobie święta na dłużej - co z tego, że będą Ci się kojarzyły z krańcowym zmęczeniem :P a tak poza tym, meldować nie trzeba, w końcu meldunkowy zszedł śmiercią nagłą, chociaż dającą się przewidzieć ;) tutaj, poza meldunkami, należy pisać o brodach, wąsach itp. ;) tylko co mają napisać młodzi Forumowicze, którzy maszynkę do golenia widzieli najwyżej w reklamach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko co mają napisać młodzi Forumowicze, którzy maszynkę do golenia widzieli najwyżej w reklamach

 

Albo forumowiczki. ;)

 

Już w domku. Chyba nie mam ochoty na kolację.  

 

 

 

meldować nie trzeba

 

 

Nie trzeba, ale można. Stach upewnił się w "Pytaniach do Moderatorów". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo forumowiczki. ;)
to już szanowny panie kolego pytanie dość podchwytliwe, a za odpowiedź na nie można zostać posądzonym o bycie męską szowinistyczną wieprzowiną, albo i zboczeńcem, że o banie od moderatorni nie wspomnę ;)

 

 

Chodzi mi o to, że jeśli opowiedzą się za albo przeciw to część z panów może być niezadowolona lub rozczarowana. ;)

 

Cześć Stachu. :) Dostałeś MMS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zarost hodowany od poniedziałku mówi mi, że czas na drinka  :)

 

Mój od zeszłego czwartku. Jutro można będzie już coś wymodelować. :) 

 

Co do drinków, to u nas tradycyjnie czerwone wytrawne. Wasze Zdrowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...