Skocz do zawartości

17x8 et35 blob


deli

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Pytanko : zakladal ktos do blob-a felgi z rozmiarem 17x8 et35 ? 

 

Chce wsadzic rota g force z tym rozmiarem ale zastanawiam sie czy za bardzo felga nie wylezie na zewnatrz i czy opona 225 nie spotka sie z krawedzia nadkola na eibach 30/30 ...

 

Ktos posiada jakies przydatne  info na ten temat ?? wiem ze ideal to 7,5 et 48 ale ja bym chcial nieco wypchnac to na zewnatrz bez dystansow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko : zakladal ktos do blob-a felgi z rozmiarem 17x8 et35 ? 

 

Chce wsadzic rota g force z tym rozmiarem ale zastanawiam sie czy za bardzo felga nie wylezie na zewnatrz i czy opona 225 nie spotka sie z krawedzia nadkola na eibach 30/30 ...

Dziś zamontowałem 18x8 et35 z oponą 225/40. Generalnie też mam Eibacha i sytuacja taka sama jak 17x8 więc mogę podpowiedzieć ;).

Będzie trzeć z tyłu jak nie zaklepiesz błotników jak pisze hause_1, natomiast wygląda super.

 

Ktos posiada jakies przydatne  info na ten temat ?? wiem ze ideal to 7,5 et 48 ale ja bym chcial nieco wypchnac to na zewnatrz bez dystansow....

Z mojego doświadczenia granica to 17x7,5 ET38 przy oponie 225. Mniejsze ET już będzie przycierać. Dane ktore napisałeś jako ideał ideałem nie są, bo koła jeszcze za bardzo schowane w nadkola ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, no wlasnie tak obstawialem ze to wizualnie wyjdzie miodzio z tym set up. Pozostaje tylko sklepac tyl i bedzie git. Rota podaje ze 13mm wyjdzie na zewnatrz a to nie jest az taka kosmiczna wartosc. Widzialem jak w stanach zakladaja 17x10' na to sliki dystans i jebitne poszerzenie . To dopiero rondel ;) no ok wszystko wiem Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...