Skocz do zawartości

nawigacja


Pawel2881

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Palacz69 napisał:

a działa wyszukiwanie po adresie i komendy głosowe na mapie PL?

 

Można wyszukiwać po adresie a komendy głosowe są po angielsku lub francusku, mnie osobiście angielski nie przeszkadza.

20171228_205750.jpg

20171228_205805.jpg

20171228_205817.jpg

20171228_205829.jpg

20171228_210100.jpg

20171228_210109.jpg

 

20171228_210124.jpg

Edytowane przez lutek34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, podeślij linka jeśli to nie problem. Ja mam tylko wersję z CZ a tam mapy PL nie ma. Komendy - jasne że angielski to nie problem. BTW tam PL języka nie było nigdy. 

Ja mam obecnie tą wersję (2015)image.thumb.png.24c074414da60582d33848151d863c86.png

Edytowane przez Palacz69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lutek34 napisał:

z chomika nie ściągnę. Dasz radę podesłać np. wetranferem lub wystawić np na zipshare/fileshark? Mogę się zrewanżować to nowszą mapą z 2015r którą mam ja, a która jest bez PL w poście powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2017 o 10:33, Palacz69 napisał:

Mogę się zrewanżować to nowszą mapą z 2015r którą mam ja, a która jest bez PL w poście powyżej

 

Dzięki tej kopi zrobiłem sobie update softu na 3800, oczywiście PL nie ma, więc wróciłem do swojej wersji.

 

20171230_123814.thumb.jpg.43c00cde7575d7174730ea8e9cce0bc3.jpg

 

20171230_123949.thumb.jpg.93612628c5e9140896bbf253bb7868b7.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - jeśli jest nowszy soft z nowszymi mapami do zachodniej części EU to pewnie jest też wersja z PL mapą. Trzeba by poszukać.. 

EDIT: znalazłem takie info (3 obrazek)

image.thumb.png.dd8d54012e11e391cdb6365006775343.png

image.png.59c145a2c01c8fad3277514894c1586b.png

image.png

Edytowane przez Palacz69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc, mam pytanie do uzytkownikow tribec. W mojej tribece z 2008 r. (wersja europejska z polskiego salonu), jest navi kenwood'a z wgranym systemem germin, wersja z 2008. I tutaj standardowe pytania:

1) gdzie w aucie znajdowac sie miejsce z nosnikiem map do aktualizacji (plyta/karta sd czy cos innego)? pod siedzieniem nie widze, w tunelu obok skrzyni chyba tez nie ma bo nie widze podpiecia/kabla w schowku pasazera...

2) czy ktos zna jakis serwis (poza ASO) w krakowie/malopolsce ktory jest w stanie mi zaktualizowac nawigacje? Dzwonilem w wiele miejsc ale nikt nie zajmuje sie subaru.

3) czy ktos z forumowiczow moze aktualizuje odplatnie nawigacje?

 

Dziekuje z gory z informacje

pozdrawiam

Lukasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie do uzytkownikow tribec. W mojej tribece z 2008 r. (wersja europejska z polskiego salonu), jest navi kenwood'a z wgranym systemem germin, wersja z 2008. I tutaj standardowe pytania:
1) gdzie w aucie znajdowac sie miejsce z nosnikiem map do aktualizacji (plyta/karta sd czy cos innego)? pod siedzieniem nie widze, w tunelu obok skrzyni chyba tez nie ma bo nie widze podpiecia/kabla w schowku pasazera...
2) czy ktos zna jakis serwis (poza ASO) w krakowie/malopolsce ktory jest w stanie mi zaktualizowac nawigacje? Dzwonilem w wiele miejsc ale nikt nie zajmuje sie subaru.
3) czy ktos z forumowiczow moze aktualizuje odplatnie nawigacje?
 
Dziekuje z gory z informacje
pozdrawiam
Lukasz
 

Nawet najnowsza aktualizacja jest daleko w tyle na googlemaps czy hera

Poza tym dodatkowo dochdzi dynamiczna informacja o korkach i alternatywnych trasach

Wbudowane nawigacje z wybranymi mapami to juz przeszlosc

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jaro_O napisał:

powinieneś posiadać wtyczkę usb w schowku w kokpicie ( na przeciw pasażera ), urządzenie jest zamontowane w tunelu po stronie kierowcy ( na wysokości prawej nogi ) a aktualizację ściągniesz  z netu

 

Czesc Jaro, czy moglbys mi zrobic zdjecie wtyczki USB w schowku, gdzie sie dokladnie znajduje? szukalem u siebie ale nic takiego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowym nabywcą Tribeci B9 2007. Obecnie posiadam navi z mapami z 2008 roku, chciałbym dokonać update. Auto kupione w salonie w polsce posiada Garmina z usb w schowku. 

Jak wygląda update takiej mapy, proszę o jasne wytłumaczenie tego problemu. 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciągasz aktualizację, podłączasz lapka do wtyczki, zamieniasz plik i gra , a bynajmniej powinno 

ja ostatnio aktualizowałem w 2015 r., jakoś nie miałem potrzeby ostatnio aktualizować, od tamtej pory gra 

Edytowane przez Jaro_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super, tylko tam tych wersji jest tyle ze nie wiem która wybrać jakaś podpowiedź? 

Niżej załączam tabelkę z której ( tak mi się wydaje ) wybieramy odpowiednia wersje. 
Wystarczy pobrać i przegrać na urządzenie ?

 

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podłączyłem kompa jak mówiliście do Navi przez usb. Na wyświetlaczy pojawił się tryb USB oraz dwie opcje do wyboru:

Tryb Garmin

Tryb Dysku wymiennego

Po wybraniu "dysku wymiennego" w kompie pojawiły się dwa dyski , jeden Dysk USB (zdj 1) a drugi Dysk Garmin ( zdj 2 ) 

W obu dyskach są pliki *img. Teraz pytanie za sto punktów do którego kopiuje plik z nową mapą?? Proszę o szybką odp 

ponieważ siedzę w aucie a ciepło nie jest :)

 

 

Dysk USB.JPG

Dysk Garmin.JPG

ok. Dzięki z wgraniem mapy polski sobie poradziłem. Dla tych co nie będą wiedzieli wgrywamy do dysku USB ( zamieniamy istniejący plik ) . W moim przypadku miałem Europe teraz mam tylko Polskę. 

Ja ściągnąłem wersje z ogonkami i jest ok . 

 

pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich na forum to mój pierwszy post. Zakupiłem TRIBECE US 2008, udało mi się wgrać mapy 2013 oraz zrobić aktualizację do ver 3300.

Pytanie skąd wziąć link do mapy która zrobiła Lutkowi update do ver 3800?

Mam jeszcze problem z trybem nocnym, mimo ,że ustawione mam auto ekran nie przygasa muszę robić to ręcznie pokrętłem regulacji oświetlenia. Czy u Was ściemnia się automatycznie?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...