Skocz do zawartości

nawigacja


Pawel2881

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Panowie podepnę się pod temat, z tym że mam inny problem z moją OEM nawigacją, mianowicie w czytniku pod siedzeniem nie ma żadnej płyty a po wciśnięciu przycisku na kokpicie powoduje wyświetlenie komunikatu że system się nie załaduje, bo nie ma płyty itd.  Panowie ktoś podpowie co bym potrzebował żeby odpalić Navi w mojej Tribece? Dodam że mam wersję EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje EU na życzenie klijentów  miały doinstalowane w serwisie system germin który to znajduje się w tunelu w okolicy lewarka biegów wraz z czytnikiem a kabel do serwisowania jest w schowku pasażera 

było to podyktowane tym że auto było przygotowana na rynek amerykański i nawi kenwood nie miało dość dokładnych map na europę więc znaleziono takie rozwiązanie, i takie moje auto posiada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Plyte startowa oraz plyte z mapa pl

 

 

Wysłane z mojego 5025D przy użyciu Tapatalka

Wyslalem ci priva

 

Wysłane z mojego 5025D przy użyciu Tapatalka

to wyślij też mi :)
Poszlo

 

 

Wysłane z mojego 5025D przy użyciu Tapatalka

ja rowniez poprosze w zwiazku z opisanym tutaj problemem http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/90480-Umarł-GPS?#entry2507752

 

 

z gory wielkie dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 10/8/2016 o 00:49, Jaro_O napisał:

system germin który to znajduje się w tunelu w okolicy lewarka biegów wraz z czytnikiem a kabel do serwisowania jest w schowku pasażera 

u mnie tego dodatku nie ma. Czy coś, ktoś wypróbował że mu fabryczna navi ruszyła? Ludzie po forach piszą że mapy od Toyoty lub Range Rovera działają bezproblemowo w Subarynkach. Jakby ktoś mógł się podzielić taką informacją co, gdzie i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby potwierdzić czy w wersji EU przed załadowaniem map z Volvo, Toyoty itd muszę wpierw załadować oryginalny program z płyty?

Zassałem mapy Volvo z 2014 DVD4, wypaliłem obraz na płycie DVD-R DL, najniższą prędkością jaka była możliwa i po włożeniu do czytnika wyskakuje na chwilkę komunikat żeby czekać bo trwa ładowanie a potem że zły dysk itd.

No chyba że w tym obrazie mi czegoś brakuje?

8ce2d5c65ace.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw oryginal, ja zawsze nawet po odpieciu aku musze wsadzic oryginal. Potem mape pl.

 

Wysłane z mojego 5025D przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jak juz zadziała to daj znac czy w tych od volvo bedzie działało wyszukiwanie po adresie

 

Wysłane z mojego 5025D przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrylem ostatnio ciekawa funkcje ktora polega na tym ze do zapisanych waypointow mozna dodawac ikonki. Niektore z tych ikonek maja opcje dzwieku, mozna tez dodac kierunek przy jezdzie z ktorego ma sie wlaczyc odglos. Przydatne jako zapisane na stale przypomnienie o radarze albo miejscowkach z suszarka - dziala nawet jak nawigacja jest w tle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 20.12.2017 o 20:49, lutek34 napisał:

lutek34 a działa wyszukiwanie po adresie i komendy głosowe na mapie PL?   

 

Panowie mały update, wersja z 2013 po wypaleniu na płytce DVD DL działa poprawnie. Wcześniej nie miałem żadnej płyty, która by odpaliła Navi w mojej Subarynie.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...