Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

 

według mnie , Kajto ma jakiś problem z autem....tyle w temacie.. :)

Miał problem wczoraj , po Ss7 , jechał bez jednego hamulca ss8, ss9 i ss10, prawy przód . Dzis z autem nie ma problemów , ale czasy bardzo średnie :(

 

Złapałem go dzisiaj na słówko przed ostatnim OS na arenie i też się o tym dowiedziałem.

Ale z tym tempem dzisiaj nie jest przecież źle, co??? W zasadzie tylko Fabiom ustępuje, a na takich szybkich odcinkach to one mają jednak przewagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszek też miał trzy hamulce. Tzn. na 3 koła ;).

dokładnie tak   :)

 

 

Ale z tym tempem dzisiaj nie jest przecież źle, co???

Oczywiscie nie jest źle , ale cały czas przez cały rajd , generalnie 6 , raz chyba 5 raz 7 , nie licząc SS Arena , i jadąc wczoraj bez hamulca w drugiej pętli. Apetyty , szczególnie wyznawców Kajto , jak to zmiecie wszystkich w WRC2 jak dało sie wyczuc przed rajdem , trzeba jednak włożyć w między bajki i trzymać kciuki aby powtórzył sukces z ERC i tyle . W WRC2 niestety , jeszcze nie te progi , ale trzeba trzymać kciuki !!!

@Andzrej Koper , dla potwierdzenia , że dziś było ok z autem . 

Kajto zadowolony po sobocie:

"Dziś naprawdę było OK

Jedziemy kolejny trudny rajd i jedzie się dobrze, choć mamy zniszczoną drogę.

Może się jutro okazać, że będzie gorzej, bo ma padać w nocy i rano. Opady mają być spore.

Dziś jednak awansowaliśmy w klasyfikacji, więc możemy pojechać trochę wyżej.

Mamy przyjemność z jazdy, choć w koleinach leży dużo kamieni, ale trasa jest piękna. Esencja rajdowania. Wyjątkowa konkurencja. Mocni zawodnicy.

Fenomenalne, jak wielu widzimy na oesach kibiców..."

 

I tyle w temacie z niby problemem z autem ….  :mrgreen:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Dziś naprawdę było OK Jedziemy kolejny trudny rajd i jedzie się dobrze,

 

w takim razie prawdopodobnie się źle czuje.... :D.... 

 

 

możliwe … ale cobyś nie powiedział , wyniki mówią za siebie ….. podejścia do czołówki brak …. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu przecież nie ma co go bronić, bo nie jedzie tragicznie. Takie ma tempo na tle tej stawki i tyle, kontakt ma, nie odstaje na 30 sekund na odcinkach. Zawód bierze się pewnie z tego, że wielu jego uber fanów pompuje balon jak to porozstawia w WRC wszystkich po kątach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Østberg tempo na poziomie Beretelli.Nizej się już chyba nie da upaść.

Uuu ale Lefebrve nawywijal

Mówcie co chcecie polski to piękny rajd do oglądania w TV.Dla mnie na równi z Finlandia i NZ.

Co oni powymyslali z tal żółta flaga

Ciekawe czy Latvala pójdzie po 4 miejsce.13 sek dwa odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :(

Ciekawe co zrobi .moze bedzie Max attack ale 16 sek to chyba za duzo.

Drugim atakującym bedzie zapewne JML.

Ogier sie ładnie zachował na konic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Piękne!

natomiast co by nie mówić - Kajto poniżej oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast co by nie mówić - Kajto poniżej oczekiwań

 

Moim zdaniem , wynik 4 miejsce w generalce WRC2 , jest naprawdę dobry !!!! i za to szacun a przede wszystkim za mete , co nie było takie oczywiste . Owszem biorąc pod uwagę wyniki cząstkowe z poszczególnych SS było może poniżej oczekiwań , ale te oczekiwania ( wygórowane ) mieli oczywiście kibice i wyznawcy Kajto. Choć ja osobiście byłem mocno powsciagliwy  co do wyników cząstkowych od samego początku , to jednak słyszało sie głosy że Kajto zamiecie w WRC2 . Sam chyba Kajto po pierwszym dniu już widział że wyżej nie podskoczy. 

Te głosy już były od Kanarów , gdzie walczył z Ostbergiem ….. i finalnie można powiedzieć ze wygrał z nim bo Ostberg wywalił . Owszem wywalił , cieli się na sekundy , tylko Ostberg jechał " poprzednią edycją " , a Kajto EVO 2 , była nawet spora dyskusja jakie są róznice nawet z Dyrekcją :)

Róznice są kolosalne , zobaczcie sami . 

http://chris-pickering.com/wp-content/uploads/2016/05/p50_RCETEH185FIESTAlowres.pdf

 

+56 Nm i 32KM w dolnyn zakresie obrotow … 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...