Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Patrząc na drogę po której jechał Kajtko to chyba troche zbyt surowo oceniałem jego tempo.Warunki w których on jechał maja sie ni jak do tego co na drodze ma czołówka wrc2 a oni jadą jakie 10-15 samochodów wczesniej.Tak na dobra sprawe to niedziela powinna dać nam prawdziwe porównanie bo wtedy jadą juz wedle pozycji.

 

Na drugiej pętli mieli praktycznie wszyscy tak samo :)  a tracił jeszcze wiecej ( oprócz kapcia bo to normalne )  Kruda jedzie rownież z tyłu koło Kajtka , więc to chyba nie o to chodzi   :)

W sumie masz racje. za to co Østberg jeszcze robi za kierownica fabrycznego auta to tego ja nie rozumie.Nie dosc ze Camili mu wyklepać to jeszcze Breen ktory ani w WRC ani za kierownica Wurca nie ma praktycznie żadnego doświadczenia.

 

 

To prawda , jestem totalnie rozczarowany Ostbergiem , w końcu to "szutrowiec" a jedzie jak dramatycznie ….. 

A może jedzie na pół gwizdka żeby oszczędzać auto... W sumie nie jedzie po punkty ;)

 

Premo , proszę Cie …. sam mówił w wywiadach że chce sie sprawdzić w jakim miejscu jest w czołówce światowej , a jeśli chce sie sprawdzic to wiadomo że musi jechać na 100% , albo już zobaczył po pierwszych oesach , gdzie jest i teraz sie będzie turlał do mety. 

Po za tym , z pewnoscią by chciał pokazać przed polską publicznością , sponsorami , że jest w stanie walczyć w WRC2 ( mając w tyle głowy że Lotos w przyszłym roku może go olać po " po dobrej zmianie " ) . Ktoś kto celowo odpuszcza "testowy" i oszczędza przez to opony , to jest taktyka na oszczędzane auta ? ….. nie sądzę …  :) . Kajto był bardzo zdeterminowany przed rajdem , bo to wielka szansa dla niego , ale niestety chyba nadmuchiwany przez kibiców balonik chyba pękł :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być na rzeczy , SS10 czyli Mikołajki Arena , a Kajto 12 …… zna ten tor jak własną kieszeń , a tu totalna porażka  :( leją go aż puchnie !


Zobaczcie również co się dzieje w grupie RC4 , czy w DMACK TROPHY , niestety nasi nie istnieją :( mimo że są u siebie . Colin ( Brzezinski ) nie istnieje , a wsiada w Polsce w R5 i jest w czubie …… To niestety świadczy a naszym polskim poziomie w RSMP , i jezdzenie na pamięć wokół trzepaka po tych samych oesach od lat :(

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczcie również co się dzieje w grupie RC4 , czy w DMACK TROPHY , niestety nasi nie istnieją :( mimo że są u siebie . Colin ( Brzezinski ) nie istnieje , a wsiada w Polsce w R5 i jest w czubie …… To niestety świadczy a naszym polskim poziomie w RSMP , i jezdzenie na pamięć wokół trzepaka po tych samych oesach od lat :(

Racja z tymi z RSMP:) ale u Kajtka cos jest nie tak;( tyle to on nie odstaje od czolówki WRC2 co na RP.

Edytowane przez oczek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny rajd pokazuje w szczególności hejterom(tym z mediów także) na jakim poziomie mimo niepełnosprawnej ręki był Robert w rajdach.

Chłopak potrafił w pierwszym sezonie WRC2 zdobyć mistrza, a w następnych sezonach wygrywać prywatnym autem odcinki w WRC. Cholernie mi szkoda, że nie widzimy go na trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawda rozstawiają nas po katach dosłownie w kazdej klasie.No niestety poziom WRC to inna liga.

Tegoroczny rajd pokazuje w szczególności hejterom(tym z mediów także) na jakim poziomie mimo niepełnosprawnej ręki był Robert w rajdach.

Chłopak potrafił w pierwszym sezonie WRC2 zdobyć mistrza, a w następnych sezonach wygrywać prywatnym autem odcinki w WRC. Cholernie mi szkoda, że nie widzimy go na trasach.

To prawda aletrzeba tez pochwalić rajdowa młodzież bo i Camili i Breen jadą na prawdę przyzwoitym tempe.Tanak jak na prywaciarza wręcz lata.

Kolejne rozczarowanie to Latvala.To juz kolejna edycja na której nie ma tempa a dziwne bo teoretycznie ten rajd powinien mu leżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny rajd pokazuje w szczególności hejterom(tym z mediów także) na jakim poziomie mimo niepełnosprawnej ręki był Robert w rajdach.

Chłopak potrafił w pierwszym sezonie WRC2 zdobyć mistrza, a w następnych sezonach wygrywać prywatnym autem odcinki w WRC. Cholernie mi szkoda, że nie widzimy go na trasach.

I miał w "ręce" Citroena;) to tak jak rok temu prowadzić VW w WRC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny rajd pokazuje w szczególności hejterom(tym z mediów także) na jakim poziomie mimo niepełnosprawnej ręki był Robert w rajdach.

Chłopak potrafił w pierwszym sezonie WRC2 zdobyć mistrza, a w następnych sezonach wygrywać prywatnym autem odcinki w WRC. Cholernie mi szkoda, że nie widzimy go na trasach.

 

Niestety to prawda , jak tak czasem sobie to wszystko wspominam , i wiem czym Robcio dysponował , dwa busy , dwa biedne namioty , kilka osób do obsługi , kilku amatorów jak ja i moi przyjaciele w roli pogodynki, radaru prędkości, jedno auto do testów i to samo do rajdów , brak części na zapas i nie skonczone testy , to naprawdę się czasem za głowę łapię , jak to było możliwe że nieraz podłączał sie pod czołówkę …….  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciekawe jest, że ten rajd jest najszybszym rajdem w kalendarzu, mega wąskim, jadą na odcince, w strasznym upale, a mimo to (tfu, tfu, tfu ;) ) nikt w czołówce nie dzwoni, nie urywa zderzaków, błotników, nie roluje... Nawet kapci chyba wielu nie było.

To oznacza, że rajd Polski jest łatwym rajdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W WRC wszyscy odczuwamy brak Roberta Kubicy. Potrzebuje takich postaci jak on, dlatego mam nadzieję, że jeszcze do nas wróci - mówi w rozmowie z WP

http://sportowefakty.wp.pl/rajdy-samochodowe/612716/luis-moya-wrc-brakuje-kubicy-mam-nadzieje-ze-jeszcze-wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie , Kajto ma jakiś problem z autem....tyle w temacie.. :)

Miał problem wczoraj , po Ss7 , jechał bez jednego hamulca ss8, ss9 i ss10, prawy przód . Dzis z autem nie ma problemów , ale czasy bardzo średnie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...