Jump to content

Janusz Kulig nie zyje

Recommended Posts

• Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tutaj taka akcja a na The Forum cisza ?!   https://www.petycjeonline.com/rondo_im_janusz_kuliga_na_ul_apanowskiej_w_gdowi_-_poparcie_petycji  

Posted Images

PAP:

{2004-02-13 19:25]

Tragiczna śmierć Janusza Kuliga

Mistrz Polski w rajdach samochodowych Janusz Kulig zginął tragicznie na

przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni. Miał 35 lat.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie fiat stilo, prowadzony przez Janusza Kuliga, wpadł pod pociąg osobowy relacji Kraków - Tarnów. Z niewyjaśnionych przyczyn nie został na przejeździe opuszczony szlaban.

cholera jasna znowu przejazd kolejowy, a ostatnio tyle się o tym mówiło :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Druznik nie bedzie mial teraz latwego zycia. Jezeli okaze sie, ze koles byl pijany, to chetnie tam pojade i skopie mu dupe... :(

cholera jasna znowu przejazd kolejowy, a ostatnio tyle się o tym mówiło :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Druznik nie bedzie mial teraz latwego zycia. Jezeli okaze sie, ze koles byl pijany, to chetnie tam pojade i skopie mu dupe... :(

Jest szansa że to automatyczne zapory, ale nie koniecznie. Skopanie dupy chyba nie ma sensu - i tak koleś miałby prze.....

Ale może uczcijmy pamięć zmarłego jakoś na forum, tylko jak?

W dodatku ci idioci z Wiadomosci pokazali Kuzaja mowiac o Kuligu... :shock:

Przynajmniej przeprosili, ale i tak brak słów...

...kumpel do mnie dzowni i mowi mi ze kulig nie zyje.... o malo sluchawka mi nie wyleciala z reki.......... nie moge uwierzyc ...........RIP JANUSZ

Znam ten przejazd czesto tamtedy jeździłem ale wiecej juz tam nie pojade !!!

O Boże jak to możliwe jak to możliwe ????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

No tak to koło ciebie.. Ickx, czy tam nie widac dobrze tych torow, ja tez nie wiem jak to mozliwe................