Jump to content

Legacy Power

Thor
 Share

Recommended Posts

Pierwszy raz na tym forum o Subaru Legacy, a to też bardzo interesujący samochód. W wersji 280KM jeszcze bardziej interesujący. Jak na polskie drogi super - troszkę bardziej komfortowy od Imprezy, napęd na cztery koła

Jestem na tak ! ( Idol rulezzz ;) )

Wiec tak:

Thor: to na tym zdjeciu to jest wersja "nieseryjna" - optycznie podtuningowana przez jakiegos wielbiciela marki.

Wojtek: facelifting juz byl, niektore drobnostki zostaly ulepszone, poprawione, upiekszone. Spojrz dokladniej na to zdjecie, a zauwazysz, ze ma teraz zdecydowanie ladniejsze reflektory.

Stary model:

001.jpg

Nowy model:

02_800.jpg

co jak co ale nie powiesz mi ze impreza autem kultowym nie jest (moze ten temat zostawmy 8)) . a co do "lepszosci" to DLA MNIE impreza jest najlepsza :twisted::) , natomiast to fakt ze nie ma tak dobrego samochodu by potem nie pojawil sie lepszy z tym sie zgadzam :P

Wjtek: prawdopodobnie na jesieni 2003 pojawi się nowe Legacy :lol:

Than_Junior: to prawda, że jest to wersja podrasowana optycznie - każdemu wolno dołożyć spoiler, ale to nie zmienia faktu, że produkowane są Legacy o mocy zbliżonej do Imprez, które przy tym są samochodami bardziej komfortowymi

Rafał: s401 jest śliczne - masz więcej fotek??

Dyrekcja wspomniała o nowym Outbeck-u we wrześniu, ale nie dopytywałem się czy tylko Outbeck czy w ogóle Legacy. A tak a propo's to Legacy chyba w dosłownym tłumaczeniu znaczy - testament. Skąd taka nazwa? Może ktoś wie?

Siwy