Skocz do zawartości

Legacy Power


Thor

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz na tym forum o Subaru Legacy, a to też bardzo interesujący samochód. W wersji 280KM jeszcze bardziej interesujący. Jak na polskie drogi super - troszkę bardziej komfortowy od Imprezy, napęd na cztery koła

 

Jestem na tak ! ( Idol rulezzz ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

 

Thor: to na tym zdjeciu to jest wersja "nieseryjna" - optycznie podtuningowana przez jakiegos wielbiciela marki.

 

Wojtek: facelifting juz byl, niektore drobnostki zostaly ulepszone, poprawione, upiekszone. Spojrz dokladniej na to zdjecie, a zauwazysz, ze ma teraz zdecydowanie ladniejsze reflektory.

 

 

Stary model:

 

 

001.jpg

 

 

Nowy model:

 

02_800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale nie powiesz mi ze impreza autem kultowym nie jest (moze ten temat zostawmy 8)) . a co do "lepszosci" to DLA MNIE impreza jest najlepsza :twisted::) , natomiast to fakt ze nie ma tak dobrego samochodu by potem nie pojawil sie lepszy z tym sie zgadzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjtek: prawdopodobnie na jesieni 2003 pojawi się nowe Legacy :lol:

 

Than_Junior: to prawda, że jest to wersja podrasowana optycznie - każdemu wolno dołożyć spoiler, ale to nie zmienia faktu, że produkowane są Legacy o mocy zbliżonej do Imprez, które przy tym są samochodami bardziej komfortowymi

 

Rafał: s401 jest śliczne - masz więcej fotek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja wspomniała o nowym Outbeck-u we wrześniu, ale nie dopytywałem się czy tylko Outbeck czy w ogóle Legacy. A tak a propo's to Legacy chyba w dosłownym tłumaczeniu znaczy - testament. Skąd taka nazwa? Może ktoś wie?

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...