Skocz do zawartości

ZAKUP FORESTERA


lordshaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu forestera 2 generacji po lifcie, chciałbym sie dowiedziec jaki silnik wybrac, interesuja mnie raczej silniki z turbo, ale słyszałem, że te 2.5 są awaryjne. Na co zwrócic uwagę przy zakupie, jakiego oleju silnikowego uzywac i co ile wymieniac ? Jeżeli ktoś ma coś ciekawego do napisania prócz tego o co pytam proszę pisac.

 

Z góry dziekuję pozdrawiam

Edytowane przez lordshaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lordshaman, no bo widzisz: żeby nie denerwować tubylców powinieneś najpierw wykazać się odrobiną kreatywności i samodzielnego myślenia.
Tutejsze forum istnieje już łohohoho i jeszcze trochę. Wiele tematów, w tym (uwaga: będzie zaskoczenie) o silnikach, zostało już tu poruszone.

Teraz ważna kwestia związana z wiedzą niemal tajemną: forumowa wyszukiwarka działa! Co więcej, prawidłowo działa i wyszukuje tematy. 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wydania tyle ile bedzie trzeba na sensowny samochód, doświadzczenia z subaru nie mam żadnego i jak czytam te wszystkie posty gdzie ludzie używają różnych skrutów to powiem szczerze że nie kumam o co chodzi. Gdyby ktoś napisał krótko i na temat to co chcę wiedziec było by fajnie


Witamy na Forum, gratuluję Ci wyboru autka. Jeżeli forek będzie z wiadomą historią (bezwypadkową), kupiony od osoby, która o niego dbała to będziesz bardzo zadowolony !!!

Chciałbym raczej samochód sprowadzany niż polski czy to dobry wybór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0t jest rowniez bardzo dobrym wyborem i ja szczerze mowiac celowalbym wlasnie w ta opcje. Spalanie podobne do 2.0n/a, a osiagi o niebo lepsze. Awaryjnosc turbo ciut moze wieksza, ale nie przesadzalbym. Dla mnie to obecnie nr. 1 z gamy starszych silnikow Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...