Jump to content

ZAKUP FORESTERA

lordshaman
 Share

Recommended Posts

Witam przymierzam się do zakupu forestera 2 generacji po lifcie, chciałbym sie dowiedziec jaki silnik wybrac, interesuja mnie raczej silniki z turbo, ale słyszałem, że te 2.5 są awaryjne. Na co zwrócic uwagę przy zakupie, jakiego oleju silnikowego uzywac i co ile wymieniac ? Jeżeli ktoś ma coś ciekawego do napisania prócz tego o co pytam proszę pisac.

Z góry dziekuję pozdrawiam

Edited by lordshaman

@@lordshaman, no bo widzisz: żeby nie denerwować tubylców powinieneś najpierw wykazać się odrobiną kreatywności i samodzielnego myślenia.
Tutejsze forum istnieje już łohohoho i jeszcze trochę. Wiele tematów, w tym (uwaga: będzie zaskoczenie) o silnikach, zostało już tu poruszone.

Teraz ważna kwestia związana z wiedzą niemal tajemną: forumowa wyszukiwarka działa! Co więcej, prawidłowo działa i wyszukuje tematy. 

:)

Do wydania tyle ile bedzie trzeba na sensowny samochód, doświadzczenia z subaru nie mam żadnego i jak czytam te wszystkie posty gdzie ludzie używają różnych skrutów to powiem szczerze że nie kumam o co chodzi. Gdyby ktoś napisał krótko i na temat to co chcę wiedziec było by fajnie

Witamy na Forum, gratuluję Ci wyboru autka. Jeżeli forek będzie z wiadomą historią (bezwypadkową), kupiony od osoby, która o niego dbała to będziesz bardzo zadowolony !!!

Chciałbym raczej samochód sprowadzany niż polski czy to dobry wybór ?

2.0t jest rowniez bardzo dobrym wyborem i ja szczerze mowiac celowalbym wlasnie w ta opcje. Spalanie podobne do 2.0n/a, a osiagi o niebo lepsze. Awaryjnosc turbo ciut moze wieksza, ale nie przesadzalbym. Dla mnie to obecnie nr. 1 z gamy starszych silnikow Subaru.