Jump to content

Regeneracja pompy wspomagania STi 2002 eu

Seebastian
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć czy zna ktoś albo ma namiar na firme zajmująca sie regeneracją owej pompy wspomagania do Sti z 2002 roku,

w mojej okolicy nie ma nikogo kto podejmie sie tego zadania no i mam problem.

Edited by Seebastian

Obawiam się że długo bedziesz szukał . jeśli pompa wyje i ma za małe ciśnienie , pracuje skokowo , to tylko nowa lub sprawna używana . Jeśli ma wycieki to to można zrobić tanim kosztem 

• Upvote 1

Obawiam się że długo bedziesz szukał . jeśli pompa wyje i ma za małe ciśnienie , pracuje skokowo , to tylko nowa lub sprawna używana . Jeśli ma wycieki to to można zrobić tanim kosztem 

Tru, u siebie w 2001 wrx wyjąca pompa była martwa.

I teraz pytanie: czy dorwiesz używkę której będziesz pewien że podziała długo, czy umrze w miesiąc. Stojąc przed tym samym wyborem kupiłem nówkę sztukę. Jakiż to luksus mieć znów wspomagania przy parkowaniu :D

kupiłem nówkę sztukę

Fajnie. A ja zapylam po garażu robić Tobie zdjęcia mojej używki, wysyłam zdjęcia na maila itd. itp. Wypadałoby odpisać chociaż "nie dziękuję" albo "spadaj" - cokolwiek.

Nie - nie gniewam się :)

@GUEST, moje zdjęcia? Bo nie kojarzę żebyśmy gadali na ten temat...

No chyba że tak było w wakacje jak montowałem i robiłem remont (bo wtedy też wleciała nówka). Jeśli tak to bardzo Cię przepraszam :)

Przecież napisałem, że się nie gniewam - więc nie ma co przepraszać.

Tak, było to na początku lipca - sprawdź PW oraz maila.

W temacie regeneracji pompy, kilka postów wyżej wyczerpano temat.

Przy kupnie używanej trzeba dobrze sprawdzić czy będzie pasowała. "Okazji" unikać.

Mowa o STI MY02 - dla chcących podnieść wartość swojego nastoletniego pojazdu faktycznie najlepszą opcją jest zakup nowej ...