Jump to content

Kubełek- problem z montażem.

sunofnazario
 Share

Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem kubełek Sparco Pro Advanced, do tego dedykowanie mocowanie dolne sparco (pasuje do podłogi dobrze) i uniwersalne mocowanie boczne. Niestety fotel jest jakby za szeroki i mocowania boczne nie "trafiają" w materiał mocowań dolnych. Spotkał się ktoś z tamim problemem? Jakieś rady? Wydaje się, że trzeba będzie drutować mocowanie dolne rozsuwając "belki" ale może da się to zrobić mniej inwazyjne, może są jakieś szersze boczne mocowania?? Help, walka conajmniej jak ze swapem silnika...

pzdr.

• 1 year later...

Witam,

Zakupiłem kubełek Sparco Pro Advanced, do tego dedykowanie mocowanie dolne sparco (pasuje do podłogi dobrze) i uniwersalne mocowanie boczne. Niestety fotel jest jakby za szeroki i mocowania boczne nie "trafiają" w materiał mocowań dolnych. Spotkał się ktoś z tamim problemem? Jakieś rady? Wydaje się, że trzeba będzie drutować mocowanie dolne rozsuwając "belki" ale może da się to zrobić mniej inwazyjne, może są jakieś szersze boczne mocowania?? Help, walka conajmniej jak ze swapem silnika...

pzdr.

czesc i jak poradziles sobie z tym mocowaniem? mam podobny problem

Fotele kubełkowe mają różne szerokości (zależne od rozmiaru), ale taki sam rozstaw śrub do montażu bocznego. Taki sam rozstaw jest w mocowaniach bocznych.

Zwróćcie uwagę na kształt mocowań bocznych. 

Są proste (jak fotel jest bardzo wąski albo bardzo szeroki):

ms-03.jpg

Albo łamane (żeby jakoś to wypośrodkować):

ms-02.jpg

Kombinacja tych mocowań daje naprawdę duże pole do popisu.