Skocz do zawartości

Kubełek- problem z montażem.


sunofnazario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem kubełek Sparco Pro Advanced, do tego dedykowanie mocowanie dolne sparco (pasuje do podłogi dobrze) i uniwersalne mocowanie boczne. Niestety fotel jest jakby za szeroki i mocowania boczne nie "trafiają" w materiał mocowań dolnych. Spotkał się ktoś z tamim problemem? Jakieś rady? Wydaje się, że trzeba będzie drutować mocowanie dolne rozsuwając "belki" ale może da się to zrobić mniej inwazyjne, może są jakieś szersze boczne mocowania?? Help, walka conajmniej jak ze swapem silnika...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Zakupiłem kubełek Sparco Pro Advanced, do tego dedykowanie mocowanie dolne sparco (pasuje do podłogi dobrze) i uniwersalne mocowanie boczne. Niestety fotel jest jakby za szeroki i mocowania boczne nie "trafiają" w materiał mocowań dolnych. Spotkał się ktoś z tamim problemem? Jakieś rady? Wydaje się, że trzeba będzie drutować mocowanie dolne rozsuwając "belki" ale może da się to zrobić mniej inwazyjne, może są jakieś szersze boczne mocowania?? Help, walka conajmniej jak ze swapem silnika...

pzdr.

czesc i jak poradziles sobie z tym mocowaniem? mam podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele kubełkowe mają różne szerokości (zależne od rozmiaru), ale taki sam rozstaw śrub do montażu bocznego. Taki sam rozstaw jest w mocowaniach bocznych.

Zwróćcie uwagę na kształt mocowań bocznych. 

Są proste (jak fotel jest bardzo wąski albo bardzo szeroki):

ms-03.jpg

Albo łamane (żeby jakoś to wypośrodkować):

ms-02.jpg

Kombinacja tych mocowań daje naprawdę duże pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...