Skocz do zawartości

Jesienne wieczory z subaru


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, w grudniu 2014 roku dostałem w prezencie pod choinką (sam sobie kupiłem ) kilka niespodzianek zakupionych w sklepie subaru .Oczywiście każda z nich niezmiernie mnie ucieszyła tym bardziej że były to okulary przeciwsłoneczne,brelok do kluczy no i feralna czapka zimowa o której chce napisać w dalszej części .Mianowicie dwie pierwsze niespodzianki są rewelacyjne, służą i mam nadzieję że jeszcze się nimi będę cieszył .Co do czapki taka niebieska szmata z logo subaru ,już po otwarciu przesyłki byłem niemiło zaskoczony jakością dzianiny i kolorem ,wydaje mi się że nie przystoi pożądnej marce wypuszczać na rynek takie "cuda" ,ale każdy popełnia błędy ,najlepsi także.

 Wraz z jesiennym ochłodzeniem i zaczynającymi się porządkami przed świątecznymi,natknęliśmy się na moją "kochaną" czapkę ,pech chciał że nie mogłem na nią patrzeć ,zmechacona naciągnięta itd itp,jednym słowem nieestetyczna.Jako że jesienne krótkie dni i niska temperatura nie sprzyja nakładaniu wosku czy też pastowaniu wnętrza samochodu postanowiłem spędzić ten czas przy kominku i nie rezygnując z Subaru...Tak więc chwyciłem do rąk feralną czapkę odprułem logo subaru ,następnie udałem się do sklepu sportowego wynalazłem za jedyne 19.99 złociszy polskich ( w promocji , i tak skubani zapewne zarobili na mnie) czpkę hi tec model rupert uni i udałem się w pobliże wspomnianego kominka i ładnie na spokojnie bez pośpiechu przyszyłem logo na nową czapkę... wygląda prześlicznie !!!

Podsumowując ,jesienne chłodne ,czasami ołowiane popołudnia mogą naprawdę być przyjemne...post-15288-0-96095000-1449345034_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...