Skocz do zawartości

Tribeca va outback


marioch

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

już prawie kupuję Tribeca ale W-wa jest mała a korki znaczące :D 

PLS o info o osób poruszających się w W-wie (lub innym mieście o podobnych problemach komunikacyjnych) o opinię czy nie lepiej outbacka zamiast tego 2-tonowego potwora :P 

Będę zobowiązany za każdy argument PRZECIW Tribeca :P  

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy Tribeką a Outbackiem są pojedyncze centymetry różnicy na długości i szerokości. Dla mnie to jedna klasa. Wysokość w mieście zaczyna być problemem powyżej 190 cm (garaże) ale gorzej jest powyżej 210 (jeździłem samochodem z takim problemem - trzeba uważać). Gabaryty to najwyżej problem przy parkowaniu, przyczym z wyższego auta łatwiej mi wyjść przez wąsko uchylone drzwi. Z wyższego też fajnie widać w koło. Jak miałem Grand Voyagera (powyżej 5 metrów) to miejsca na parkowanie trzeba było dłużej szukać. Jak jeździłem krótkim Pajero to sama szerokość nie przeszkadzała. Mam jeszcze Ssangyonga - 188cm bez lusterek i też rzadko jest mi za wąsko.

 

Jedna ważna uwaga na Warszawę - masa dopuszczalna - jak powyżej 2,5T (a tak pewnie jest w Tribece) to nie wolno parkować na chodniku - gorzej - nie dostanie się pozwolenia na bezpłatne parkowanie w strefie parkowania jeśli się tam mieszka (tylko ze wskazaniem miejsca w zatoce co jest zwykle niewykonalne - znajomy był tak nękany przez straż miejską, że ostatecznie sprzedał Cayenne, inni znajomi parkują terrano nawet kilometr od mieszkania). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tribeca ma mniej miejsca na siedzeniach w drugim rzedzie w porownaniu z OBK z lat 2010 - teraz, rowniez mniejszy bak... porownanie z OBK sprzed 2010 wypada chyba korzystniej dla Tribeki, jesli chodzi o pojemnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...