Jump to content

Forester 2014/2015 2,5 USA

Andrzejxx
 Share

Recommended Posts

Nie zastanawiałem się. Właśnie pomogłem koledze w dokonaniu zakupu :)

Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów, stwierdził, że więcej do swojego auta nie wsiądzie ( VW Touran)

Edited by Andrzejxx

tak na marginesie ten silnik 2,5i jest naprawde fajną jednostką - ma odpowiednią moc, jest ekonomiczny i gdyby byl dostepny u nas w forku to nawet bym sie nie zastanawiał...

Ale pali chyba niewiele mniej niż 2.0 XT, a osiągi ma jednak sporo gorsze...

wiadomo osiagi gorsze niz 2.0dit ale:

jest dużo tańszy ( 2,5i - 23-25k USD  2.0dit 29-34k USD), jest mocniejszy niz 2.0i, potrafi naprawde mało spalic oraz ma bardzo przyzwoite osiągi czego chciec wiecej??

Edited by Karas

Karas, o 07 Dec 2015 - 14:14, powiedział:

wiadomo osiagi gorsze niz 2.0dit ale:

jest dużo tańszy ( 2,5i - 23-25k USD 2.0dit 29-34k USD), jest mocniejszy niz 2.0i, potrafi naprawde mało spalic oraz ma bardzo przyzwoite osiągi czego chciec wiecej??

Ile to auto po stosownych opłatach kosztuje w PL ?

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepsza taka jak żadna) itp.

tapatalk

Edited by ketivv

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne...

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepszą taka jak żadna) itp.

w autach z US licznik jest i w milach i w km/h, silniki serii fb sie nie psuja :) Niech tylko kolega uważa na spalanie oleju bo w autach z US z silnikami fb był z tym problem - nawet na forum jest gdzies o tym watek

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne...

Mogę załatwic...info na pw

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepszą taka jak żadna) itp.

w autach z US licznik jest i w milach i w km/h, silniki serii fb sie nie psuja :) Niech tylko kolega uważa na spalanie oleju bo w autach z US z silnikami fb był z tym problem - nawet na forum jest gdzies o tym watek

w autach z US licznik jest i w milach i w km/h

sprecyzuje "licznik w milach" - licznik jest w milach, prędkościomierz główny w milach (mniejsza skala w km/h), wskazanie paliwa w mpg, klimatyzacja w F itp. 

Już są fachowcy, którzy przestrajają na jednostki europejskie.

dokładnie tak

prędkościomierz główny w milach (mniejsza skala w km/h)

dokładnie tak

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne..

moze sprecyzuje :bezwypadkowy fxt z rocznika 2014 z europejskiej dystrybucji za 70k pln mało realne albo wcale

O ile sie orientuje to fb25 miał problem ze spalaniem oleju w początkowej swej karierze :) czyli w forku zdajsie 2011. Myśle ze 2014 jest ok

Jak byłem w serwisie wlasnie z moim 2011 to bez problemu wymieniono by ..... Short block ale u mnie na szczęście ten problem nie występuje :)

FB25 do forka jest optymalne, 2 to za mało, z turbiną nie każdy lubi. U mnie jest ok, spalanie oleju minimalne i tylko po dłuższej jeździe autostradowej. Auto praktyczne na codzień, ciche, dobrze zrobione. Polecam

Andrzejxx, dlaczego nie nadaje się do LPG???

Z tego, co mi tłumaczył gazownik, to potrzebna jest instalacja dedykowana do danego typu pojazdu ( przy wtrysku bezpośrednim).

A do subaru nie ma. Robią ponoć do grupy VW