Skocz do zawartości

Forester 2014/2015 2,5 USA


Andrzejxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zastanawiałem się. Właśnie pomogłem koledze w dokonaniu zakupu :)

 

Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów, stwierdził, że więcej do swojego auta nie wsiądzie ( VW Touran)

Edytowane przez Andrzejxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie ten silnik 2,5i jest naprawde fajną jednostką - ma odpowiednią moc, jest ekonomiczny i gdyby byl dostepny u nas w forku to nawet bym sie nie zastanawiał...

 

Ale pali chyba niewiele mniej niż 2.0 XT, a osiągi ma jednak sporo gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo osiagi gorsze niz 2.0dit ale:

jest dużo tańszy ( 2,5i - 23-25k USD  2.0dit 29-34k USD), jest mocniejszy niz 2.0i, potrafi naprawde mało spalic oraz ma bardzo przyzwoite osiągi czego chciec wiecej??

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karas, o 07 Dec 2015 - 14:14, powiedział:

wiadomo osiagi gorsze niz 2.0dit ale:

jest dużo tańszy ( 2,5i - 23-25k USD 2.0dit 29-34k USD), jest mocniejszy niz 2.0i, potrafi naprawde mało spalic oraz ma bardzo przyzwoite osiągi czego chciec wiecej??

Ile to auto po stosownych opłatach kosztuje w PL ?

 

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepsza taka jak żadna) itp.

 

tapatalk

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne...

 

 

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepszą taka jak żadna) itp.

w autach z US licznik jest i w milach i w km/h, silniki serii fb sie nie psuja :) Niech tylko kolega uważa na spalanie oleju bo w autach z US z silnikami fb był z tym problem - nawet na forum jest gdzies o tym watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne...

 

Mogę załatwic...info na pw

 

 

Co by nie powiedzieć FXT jest w niezłej cenie w PL z licznikiem w km, gwarancją (jaką by ona nie była lepszą taka jak żadna) itp.

w autach z US licznik jest i w milach i w km/h, silniki serii fb sie nie psuja :) Niech tylko kolega uważa na spalanie oleju bo w autach z US z silnikami fb był z tym problem - nawet na forum jest gdzies o tym watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już są fachowcy, którzy przestrajają na jednostki europejskie.

dokładnie tak

 

 

prędkościomierz główny w milach (mniejsza skala w km/h)

dokładnie tak

 

 

fxt z rocznika 2014 w cenie 70k pln nierealne..

moze sprecyzuje :bezwypadkowy fxt z rocznika 2014 z europejskiej dystrybucji za 70k pln mało realne albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie orientuje to fb25 miał problem ze spalaniem oleju w początkowej swej karierze :) czyli w forku zdajsie 2011. Myśle ze 2014 jest ok

 

Jak byłem w serwisie wlasnie z moim 2011 to bez problemu wymieniono by ..... Short block ale u mnie na szczęście ten problem nie występuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejxx, dlaczego nie nadaje się do LPG???

Z tego, co mi tłumaczył gazownik, to potrzebna jest instalacja dedykowana do danego typu pojazdu ( przy wtrysku bezpośrednim).

A do subaru nie ma. Robią ponoć do grupy VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...