Skocz do zawartości

rozpiska bezpieczników legacy iv


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się pod temat.

Potrzebuję schemat światła przeciwmgielnego tylnego w Legacy 2.5i 2007r.

Pomimo zapalonej kontrolki na desce i sprawnego bezpiecznika R.Fog światło nie świeci się. Lampa podpięta na ostro zaświeca się.

Edytowane przez Ku Jon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ku Jon napisał:

Podepnę się pod temat.

Potrzebuję schemat światła przeciwmgielnego tylnego w Legacy 2.5i 2007r.

Pomimo zapalonej kontrolki na desce i sprawnego bezpiecznika R.Fog światło nie świeci się. Lampa podpięta na ostro zaświeca się.

Legacy w kombi? Sprawdź przewody biegnące w gumowych łącznikach klapy bagażnika. Czasem się tam przełamują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie działa mi elektryczna regulacja reflektorów i tylna wycieraczka. Spryskiwacz działa. Są do tego osobne bezpieczniki? Pacjent to Legacy 2006 2,0 165 km.  Reflektory nie są ksenonowe. Regulacja jest z wnętrza pojazdu pokrętełkiem. Gdyby ktoś coś będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Hejkum i Ratunku...

Pacjent to Legacy IV Przedlift w karawanie

 

"Wysiadło" zasilanie zapalniczki (12v w zamykanej popiółce)...

Zaraz potem, lawinowo, zgłupiało ogrzewanie po stronie pasażera, a teraz, sukcesywnie, już po całości... Mamy minusowe temperatury, a nawiew mnie chłodzi podczas jazdy... co gorsze, nagle autko strasznie paruje... a temp. oleju / silnika utrzymuje się jeszcze w ryzach, ale już na pograniczu przyzwoitości... by momentami spaść do normalnego poziomu w połowie skali...

 

problemy współistniejące? powiązane? niekoniecznie?

szukać problemu w bezpieczniku? i w którym..? :(

czy też termostat? i czy on też ma swój bezpiecznik? bo może to jego kwestia..?

 

średnie temperatury na dłubanie pod maską... czy nawet pod kierownicą siedząc po pas w śniegu ;P 

 

z góry dzięki za pomoc...

niech Prosiak będzie z Wami :)

oink!

20231116_151320.jpg

Edytowane przez Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono. Czy ktoś z Was wie, który bezpiecznik ma stały + po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki? I w którym bezpieczniku jest cały czas prąd przy odpalaniu. Tzn taki w którym nie ma przerwy w dopływie prądu podczas odpalania? Potrzebne to do podłączenia kamerki navitel do trybu parkingowego. Subaru Legacy bl 2.0 diesel 2008 

Edytowane przez Sławoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sławoj napisał(a):

Witam Szanowne Grono. Czy ktoś z Was wie, który bezpiecznik ma stały + po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki? I w którym bezpieczniku jest cały czas prąd przy odpalaniu. Tzn taki w którym nie ma przerwy w dopływie prądu podczas odpalania? Potrzebne to do podłączenia kamerki navitel do trybu parkingowego. Subaru Legacy bl 2.0 diesel 2008 

 

Każdy bezpiecznik w skrzynce w komorze silnika ma ciągle +.

Nie wiem czy przy uruchamianiu silnika następuje tam przerwa, musisz sprawdzić miernikiem. 

ACZKOLWIEK, ja mam benzyniaka, w klekocie może być inaczej, choć nie powinno. 

Z drugiej strony... skoro poszukujesz po prostu stałego plusa to nie prościej dokręcić się po prostu do klemy akumulatora? Domyślam się, że pakiet zabezpieczający aku przed rozładowaniem masz do tej kamerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orear napisał(a):

 

Każdy bezpiecznik w skrzynce w komorze silnika ma ciągle +.

Nie wiem czy przy uruchamianiu silnika następuje tam przerwa, musisz sprawdzić miernikiem. 

ACZKOLWIEK, ja mam benzyniaka, w klekocie może być inaczej, choć nie powinno. 

Z drugiej strony... skoro poszukujesz po prostu stałego plusa to nie prościej dokręcić się po prostu do klemy akumulatora? Domyślam się, że pakiet zabezpieczający aku przed rozładowaniem masz do tej kamerki. 

https://allegro.pl/oferta/smartbox-navitel-zasilanie-parkingowe-do-kamery-14287456295

 

To jest takie coś. I właśnie chodzi o to żeby nie było przerwy podczas zapłonu. Myślałem o bezpiecznikach przy kierowcy. Ale jak nie będzie takiego to zrobię jak pisałeś. Podepnę do aku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sławoj napisał(a):

https://allegro.pl/oferta/smartbox-navitel-zasilanie-parkingowe-do-kamery-14287456295

 

To jest takie coś. I właśnie chodzi o to żeby nie było przerwy podczas zapłonu. Myślałem o bezpiecznikach przy kierowcy. Ale jak nie będzie takiego to zrobię jak pisałeś. Podepnę do aku. 

 

Przy kierownicy prąd kopie dopiero kiedy kluczyk jest w pozycji I, a w niektórych przypadkach, chyba,  dopiero w pozycji II.

To tak na 99%, bo może jednak jest tam jakieś napięcie bez kluczyka, ale bez miernika Ci nie powiem. 

Te pod maską/klema na aku na bank Ci pomogą. Jak będziesz musiał przejść przez ścianę grodziową to u Ciebie też powinna być taka fajna zaślepka, wewnątrz wychodzi obok prawej nogi kierowcy delikatnie schowana pod gąbką:

PXL_20220502_144056416.thumb.jpg.0fa5818ab3632b37179b41ad4cde43ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orear napisał(a):

 

Przy kierownicy prąd kopie dopiero kiedy kluczyk jest w pozycji I, a w niektórych przypadkach, chyba,  dopiero w pozycji II.

To tak na 99%, bo może jednak jest tam jakieś napięcie bez kluczyka, ale bez miernika Ci nie powiem. 

Te pod maską/klema na aku na bank Ci pomogą. Jak będziesz musiał przejść przez ścianę grodziową to u Ciebie też powinna być taka fajna zaślepka, wewnątrz wychodzi obok prawej nogi kierowcy delikatnie schowana pod gąbką:

PXL_20220502_144056416.thumb.jpg.0fa5818ab3632b37179b41ad4cde43ed.jpg

Ok. Dzięki wielkie. Tak chyba będzie najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...