Skocz do zawartości

kierunkowskazy impreza wrx gc8


0pieka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z kierunkowskazami w imprezie gc8, mianowicie któregoś dnia lewy przedni w zderzaku przestał świecić, a wręcz zaczął (najprawdopodobniej on) robić zwarcie, przygasaly światła, temperatura szalała z tyłu lewy kierunek też ledwo co się swiecil. Myślałem że gdzieś słaba masa ale z lenistwa odkladalem to tak na dłużej... dzisiaj niestety straciłem całkowicie kierunkowskazy, nie ma już nawet żadnego prawego(wcześniej prawe były ok) na tą chwilę sprawdziłem bezpieczniki (w nogach i pod maską) wszystkie są ok. Przewody sprawdzałem i też wszystkie ok. Włącznik raczej sprawny bo po włączeniu któregoś z kierunkowskazów słychać tak jakby jedno cykniecie gdzieś z okolicy przerywacza. Ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać jeszcze przyczyny? :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować podłączyć na krótko przewody dochodzące do przełącznika z wychodzącymi. Po prostu omiń ten przełącznik. Jak zaczną działać to popsuty przełącznik, prawdopodobnie przerywacze a jak to nic nie da to raczej gdzieś wiązka się zagubiła. Ale najpierw sprawdź to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Będę szukał jak będzie jakas w miarę lepsza pogoda, bo póki co przy wietrze nie chce mi się nawet tam zaglądać. :)

Ale dzięki wielkie za radę, przełącznik sprawdzę jeszcze dzisiaj na 100% bo do niego nie trzeba nawet z samochodu wychodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...