Jump to content

kierunkowskazy impreza wrx gc8


0pieka
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z kierunkowskazami w imprezie gc8, mianowicie któregoś dnia lewy przedni w zderzaku przestał świecić, a wręcz zaczął (najprawdopodobniej on) robić zwarcie, przygasaly światła, temperatura szalała z tyłu lewy kierunek też ledwo co się swiecil. Myślałem że gdzieś słaba masa ale z lenistwa odkladalem to tak na dłużej... dzisiaj niestety straciłem całkowicie kierunkowskazy, nie ma już nawet żadnego prawego(wcześniej prawe były ok) na tą chwilę sprawdziłem bezpieczniki (w nogach i pod maską) wszystkie są ok. Przewody sprawdzałem i też wszystkie ok. Włącznik raczej sprawny bo po włączeniu któregoś z kierunkowskazów słychać tak jakby jedno cykniecie gdzieś z okolicy przerywacza. Ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać jeszcze przyczyny? :)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Możesz spróbować podłączyć na krótko przewody dochodzące do przełącznika z wychodzącymi. Po prostu omiń ten przełącznik. Jak zaczną działać to popsuty przełącznik, prawdopodobnie przerywacze a jak to nic nie da to raczej gdzieś wiązka się zagubiła. Ale najpierw sprawdź to.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie! Będę szukał jak będzie jakas w miarę lepsza pogoda, bo póki co przy wietrze nie chce mi się nawet tam zaglądać. :)

Ale dzięki wielkie za radę, przełącznik sprawdzę jeszcze dzisiaj na 100% bo do niego nie trzeba nawet z samochodu wychodzić

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...