Skocz do zawartości

Nowy zamiennik maski czy używka do poprawek? - Legacy 2008


yARO_81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forowiczow.

 

To moj pierwszy post na forum po zakupie auta takze przy okazji chcialbym sie ze wszystkimi przywitac.

 

Do rzeczy ;)

 

Mam do wymiany maske w Legacy Kombi 2008 i jakos specjalnie nie ciagnie mnie do aluminiowych uzywek (czesto po gradobiciu), ktore beda dosyc podatne na wlasnie gradzine (w moich rejonach kilka razy do roku srednio po 1-2cm srednicy).

 

W internecie i w sklepie w odleglosci 70km ode mnie znalazlem stalowe zamienniki masek. Co sadzicie o takim wynalazku? Warto isc w tym kierunku? Co mnie sklania do zakupu lokalnego to osobisty odbior gdzie podczas spedycji zaden kurier nie bedzie mi macha rzucal po busie. Dodatkowo jak jest ze spasowaniem takiego elementu do karoserii (auto nie po dzwonie)? Czy moze jednak warto isc w uzywke (w tej samej cenie co nowy zamiennik) gdzie pewnie bedzie konieczne "dopieszczenie" jej szpachla itp.

 

Dzieki za pomoc

 

Jarek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie masz pojęcia. nikt nie produkuje zamienników z alu, bo się po prostu nie produkuje(szukalem do wielu aut gdzie powinno być alu, były same stalowe zamienniki) a jakość zamienników jest co najmniej denna i często się nie da spasować po prostu. choć niektórzy twierdzą, że nigdy się nie da spasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi ludki przez telefon mowily :/

 

W Wawce zamiennik stalowy/alu: 820/1200. Aukcje sa w necie.

 

W jednym ze sklepow w Jeleniej: 1200/1600.

 

Po tych opiniach jestem za okolo 1500 w stanie kupic nowa, której przynajmniej kurierzy nie skosza z kazdej mozliwej strony bo do ASO Ligeza podjade sobie osobiscie.

 

Mamy tam jakies rabaty dla forowiczow? ;)

 

Edit:

Maska w ASO 2049pln brutto minus 50 rabatu. A mialem nadzieje na te okolice 1500 :(

Edytowane przez yARO_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i maska on-board ;)

Ori, nowa z allegro. Po kilkudziesieciu minutach z ojcem bez jakiegokolwiek problemu zostala zamontowana. Jej waga tylko w tym pomogla :D

 

Dzięki za rady, temat do zamkniecia.

 

post-23875-1449343355,3446_thumb.jpgpost-23875-1449343364,5864_thumb.jpg

Edytowane przez yARO_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...