Skocz do zawartości

Mikołajkowy SJR - trening rajdowy - Tor Żerań Warszawa (6.12 niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

MikolajkowySJR.jpg

 

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz amatorów na wyjątkowe szkolenie i trening, które organizujemy 6. grudnia, w Mikołajki*, na Torze Żerań FSO w Warszawie. Równocześnie będziemy gościć zawodników przygotowujących się do Rajdu Barbórka.

 

Tym razem jest plan na prawdziwy Odcinek Specjalny poprowadzony po zmiennej nawierzchnii – trasa będzie również zawierać uskoki oraz jazdę po płytach betonowych, uliczkach wewnętrznych.

 

Przewidujemy jazdę w sesjach, do 8-12 aut na trasie jednocześnie. Kontrolerzy ruchu będą wypuszczać grupy samochodów na trasę. Dodatkowo zmieniamy kierunek trasy co kilka sesji – zupełnie nowa konfiguracja trasy!

 

Limit 25 samochodów do jazdy na Torze. Obowiązek rejestracji do godziny 10:30. Po tym czasie na Tor wpuszczamy osoby z listy rezerwowej.

 

Wjazd od godziny 9:30. Na Tor mogą wjechać tylko samochody uczestniczące w treningu. Parking dla samochodów towarzyszących będzie wyznaczony w innym miejscu.

 

Obowiązek jazdy w kaskach!!!, zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz zamkniętych szybach (złożony dach).

 

W samochodzie podczas przejazdów treningowych mogą znajdować się tylko 2 osoby – kierowca i pasażer/pilot.

 

* – jesteśmy otwarci na charytatywne inicjatywy (np. dla Domów Dziecka). Pomysły i plan realizacji prosimy uzgodnić wcześniej :)

 

 

Nasza oferta:

* Dwa techniczne i zróżnicowane Odcinki Specjalne

* Zróżnicowana nawierzchnia: asfalt, beton, rajdowy syf.

* Jazdy w pętli w sesjach po 10min., 8-12 samochodów równocześnie na trasie

* Dodatkowe atrakcje na trasie: beczki, podbicia i uskoki, zmienne warunki

 

Prosimy rezerwować swój udział – wszelkie pozostałe formalności na miejscu, w dniu imprezy!.

 

http://racing.pl/2015/mikolajkowy-sjr-trening-rajdowy/

Edytowane przez czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok cenę znalazłem 300, ale jak z rejestracją to dalej nie wiem :) (w sensie nie widze jej)

Przejrzyj dokładnie poniższą stronę:

http://racing.pl/2015/mikolajkowy-sjr-trening-rajdowy/

 

Na dole po lewej stronie ja wół na napisane "zgłoś swój udział" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@szubaru - tak ;) chodziło mi o to, że warto wskoczyć w tygodniu i "popaczać"

Mapka na 6.12 będzie raczej bardziej "cywilna"



Taka ciekawostka od @@czwartek w kwestii konfiguracji trasy:

Mapki będą w dniu imprezy.Przez kilka dni testów przed Barbórką sprawdzamy różne konfiguracje Odcinków Specjalnych na Torze Żerań FSO... sprawdzona i najlepsza wersja zostanie ustawiona na Mikołajkowy SJR!
Średnio długość OSu wynosi ok 2,5km Emotikon :D
W wydarzeniu TESTY RAJDOWE 2015 prezentujemy przykładowe nagrania z przejazdu po OSach.


Czyli będą technicznie zakręty i rajdowy syfek :)



Fajnie było ale dziś był dzień na semi-slicka a nie zimówki jakie miałem założone ;)
Ale coś się pojeździło ;)


 

@@blackdogwwl jakieś fotki ma?

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...