Skocz do zawartości

Zmiana radia - Forek SH


BARTIG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę zamienić oryginalne radio z modelu 2009, na radio z modelu 2011 z wyświetlaczem. Czy to radio ma połączenie bluetooth i czy podejdzie pod sterowanie z kierownicy z modelu 2009 ? 

Ogólnie rzecz biorąc czy odbędzie się to na zasadzie plug and play czy coś trzeba będzie przerabiać ?

 

post-21513-0-35064400-1448533335_thumb.jpg

post-21513-0-69925500-1448533335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTIG - planujesz zamianę przysłowiowej siekierki na kijek. Jak chcesz dobrze działające, intuicyjne w obsłudze audio, to zamontuj coś aftermarketowego. To które chcesz założyć bardzo przypomina model który miałem w OBK MY12. Grać grało, jednak współpraca tego wynalazku z telefonem wymaga doktoratu. To znaczy działa, jak masz jeden aparat - ale jak samochodem jeździ dwóch kierowców, to zapomnij o bezproblemowym połączeniu. Nie można też zgrać książki telefonicznej. Co jakiś czas pojawia się na forum wątek z pytaniem, jak to obsługiwać - bo intuicja w tym przypadku to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat w forku, którego mi ukradli.

Przyciski na kierwonicy też przeszły "lifting" przy zmianie radia na nowsze i przestają działać.

Żeby dodać przyciski od BT (przyciski ze słuchawką), trzeba by zmieniać zwijak za kierownicą i nie wiem jak dalej z wiązką.

U mnie skończyło się na zakupie zwykłego Kenwooda 2din i ramki pod subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...