Skocz do zawartości

Forek SG po lifcie - regulacja reflektorów


miroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po wymianie tylnych SLSow na regenerowane "dupcia" poszła lekko do góry i reflektory świecą niżej.

 

mam pytanie jak i gdzie i jakim śrubokrętem wyregulować wysokość świecenia reflektorów (Forester 2.0 SG po lifcie MY2006, reflektory zwykłe na żarówki H1).

 

Parkuję w garażu, naprzeciwko mam drzwi "obniowe" gdzie nakleiłem sobie znaczniki, więc ocena że świecą niżej jest obiektywna, przeszukałem forum, ale nie znalazłem nic nt ten temat.

 

z góry dziękuję za rzeczowe podpowiedzi i pozdrawiam.


drzwi "ogniowe" / pożarowe,  przepraszam, za literówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam nie ma samopoziomowania? Czy tylko ksenon ma?

 

Ja mam pęknięty łącznik czujnika samopoziomowania przy wahaczu więc pochyliłem się pod zderzak i przekręciłem ręką pękniętą dźwignię czujnika przy wahaczu. Samopoziomowanie nadal nie działa, ale reflektory świecą tam gdzie chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze .. Mam podobny problem .. Zamieniłem wyciekające SLSy na zamienniki i też dupkę dźwignęło w Forku. czasem zabieram żonie kluczyki i zaskoczyło mnie że reflektory tak nie bardzo w przód świecą.. Znowu się człowiek czegoś nowego dowiedział..  Daj znać jak poszło z regulacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Qurcze .. Mam podobny problem .. Zamieniłem wyciekające SLSy na zamienniki i też dupkę dźwignęło w Forku. czasem zabieram żonie kluczyki i zaskoczyło mnie że reflektory tak nie bardzo w przód świecą.. Znowu się człowiek czegoś nowego dowiedział..  Daj znać jak poszło z regulacją...

 

Robiłem taki zabieg przed sekundą, albo śrubokręt albo albo klucz 8. U mnie zepsuło się raczej poziomowanie ksenonów, przez jakiś czas zapalała mi się kontrolka, teraz nie świeci, ale światła świecą zbyt nisko. Podciągnąłem je do góry i zobaczymy jak to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...