Jump to content

skradzione lusterka Forek SG 2007

pitravenwolf
 Share

Recommended Posts

Witam brać, szczególnie tą z centralnej Polski.

Dziś rano (albo w nocy) skradzione zostały w centrum Łodzi, oba lusterka do mojego forka (jak w opisie - model SG, po lifcie, kolor Urban Grey).

Lusterka z kierunkowskazem, podgrzewane i składane elektrycznie. Miały pewne cechy charakterystyczne więc będę potrafił je rozpoznać. Urwane zostały ze znawstwem tematu  i pietyzmem.

Prośba 1 : gdyby ktoś z braci zauważył gdziekolwiek, że są oferowane na sprzedaż oba, bądź pojedynczo, proszę o szybki kontakt.

Prośba nr 2 wiąże sie z szokiem jaki przeżyłem, gdy dowiedziałem się o cenę w aso = 1650 za sztukę. Proszę więc o jakieś wskazówki jak mogę zaopatrzyć sie w lusterka tańszym kosztem, bo zamienników nie widzę a jeździ się nieco kijowo "bez lusterków...."

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

P

Mam dziwne wrażenie, że należy wypatrywać na Forum / ulicy kogoś z Forkiem SG z kierownicą w schowku...

W każdym razie, współczuję... przeklęta złodziejska rasa. Patrzę regularnie na portale aukcyjne, jak zauważę coś ciekawego - dam znać.

Edited by BelegUS

Gdzie masz polise?

Ostatnio miałem małą przygodę z lusterkiem zew i poszło w ... kawałki. Pan jadący z przeciwka sądził że jest miejsce i się zmieści. Niestety nie dał rady. Efekt  - lusterko do wymiany. Poszło z AC, nawet 3 dni to nie trwało. Poza tym PW,

pitravenwolf w zeszłym roku miałem to samo w samym centrum pod kamerą na parkingu, zgłosiłem kradzież, o dziwo stróże prawa podjęli temat i złapali gościa. Wiem, że dostał zawias.

Może to ten sam sk&%#$$ :angry:  Z kupnem używek był duży problem, pewnie dlatego też kroją... 

Kiedys...chyba nadal jest akcja na lampy...te wyładowcze ledy hidy itp.z droższych marek aut..."spece" wiedza jak to wymontowac...troche roboty i czysty zysk...szkoda ze czystego sumienia złodzieje nie maja :-\

Współczuje straty...rowniez bede wypatrywal ;-)

pitravenwolf w zeszłym roku miałem to samo w samym centrum pod kamerą na parkingu, zgłosiłem kradzież, o dziwo stróże prawa podjęli temat i złapali gościa. Wiem, że dostał zawias.

Może to ten sam sk&%#$$ :angry:  Z kupnem używek był duży problem, pewnie dlatego też kroją... 

jade dziś pogadac na komendzie, dzięki za info - wskaze  im trop ,   

Sytuacja jest taka ze mam zamienniki -  nie w pełni funkcjonalne bo nie podgrzewaja, nie w kolorze i ponoc z USA ale za 400zł sztuka  a nie 1650... 

Dziękuję wam za wsparcie i prosze o jeszcze  bo szukac swoich bede do konca. Nie odpuszczam sku!@#$%^..nom

podaje link do sprzedawcy na allegro - oby Nikomu z Braci sie nie przydał ale lepiej wiedzieć niz nie wiedziec...

http://allegro.pl/subaru-forester-05-06-07-08-lusterko-lewe-z-kierun-i4582687776.html        Sprzedający zyga771  (9996)

A tak na marginesie, by nie być juz wiecej mdrym po szkodzie - wie ktoś może gdzie w Łodzi , lub okolicach mozna oznakowac szyby i lusterka ? ewentualnie znacie jakieś inne knyfy na zabezpieczenie lusterek przed kradziezą?

serdecznie pozdrawiam 

P

Edited by pitravenwolf

Prawdopodobnie "załapali" a de facto złożyli propozycję nie do odrzucenia komuś innemu - przy okazji innych przestępstw. Częsta praktyka - przyznasz się do x ilości drobnych rzeczy, to Ci darujemy coś innego.

Edited by dako

Prawdopodobnie "załapali" a de facto złożyli propozycję nie do odrzucenia komuś innemu - przy okazji innych przestępstw. Częsta praktyka - przyznasz się do x ilości drobnych rzeczy, to Ci darujemy coś innego.

sztuka jest sztuka, zawsze jakis trop, pare sylab nic nie kosztuje a moze pomóc...