Skocz do zawartości

Nieregularne odpalanie, pompa paliwa


Mateusz Wawro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów.

 

Chciałem zapytać czy ktoś zmierzył się już z problemem nieregularnego odpalania, tzn subarynka ciężko odpala, (długo kręci) w zależności od pogody, miejsca czy innych humorów. Raz kręci krótko, raz długo, jak juz odpali, to ponowne odpalnie jest bezproblemowe.Po kilku h problem znowy sie powtarza. Akumulator jest sprawny, świece zapłonowe wymienione (posiadam instalacje lpg). W załączniku zamieszczam film.

 

Mam też wyciek płynu chłodniczego, niestety nigdzie nie widzę  plam czy śladów wycieku, boję się, że to może mieć związek z nieszczelną uszczlką pod głowicą :((

 

I ostatnie pytanie gdzie konkretnie znajduje się pompa paliwowa, tzn na górze gdzieś, czy pod spodem, trzeba mieć kanał, żeby sie do niej dobrac?

 

Subaru impreza 2.0i GH 3 2008 rok, 150km lpg 

 

link: http://sendfile.es/pokaz/582060---agtq.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I ostatnie pytanie gdzie konkretnie znajduje się pompa paliwowa, tzn na górze gdzieś, czy pod spodem, trzeba mieć kanał, żeby sie do niej dobrac?  

Pompa paliwa jest w zbiorniku paliwa.

 

 

Mam też wyciek płynu chłodniczego, niestety nigdzie nie widzę  plam czy śladów wycieku, boję się, że to może mieć związek z nieszczelną uszczlką pod głowicą (

Takie awarie rzadko dotyczą 2.0 N/A,sprawdziłbym dokładnie instalację LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...