Jump to content

Nieregularne odpalanie, pompa paliwa

Mateusz Wawro
 Share

Recommended Posts

Witam szanownych kolegów.

Chciałem zapytać czy ktoś zmierzył się już z problemem nieregularnego odpalania, tzn subarynka ciężko odpala, (długo kręci) w zależności od pogody, miejsca czy innych humorów. Raz kręci krótko, raz długo, jak juz odpali, to ponowne odpalnie jest bezproblemowe.Po kilku h problem znowy sie powtarza. Akumulator jest sprawny, świece zapłonowe wymienione (posiadam instalacje lpg). W załączniku zamieszczam film.

Mam też wyciek płynu chłodniczego, niestety nigdzie nie widzę  plam czy śladów wycieku, boję się, że to może mieć związek z nieszczelną uszczlką pod głowicą :((

I ostatnie pytanie gdzie konkretnie znajduje się pompa paliwowa, tzn na górze gdzieś, czy pod spodem, trzeba mieć kanał, żeby sie do niej dobrac?

Subaru impreza 2.0i GH 3 2008 rok, 150km lpg 

link: http://sendfile.es/pokaz/582060---agtq.html

I ostatnie pytanie gdzie konkretnie znajduje się pompa paliwowa, tzn na górze gdzieś, czy pod spodem, trzeba mieć kanał, żeby sie do niej dobrac?  

Pompa paliwa jest w zbiorniku paliwa.

Mam też wyciek płynu chłodniczego, niestety nigdzie nie widzę  plam czy śladów wycieku, boję się, że to może mieć związek z nieszczelną uszczlką pod głowicą (

Takie awarie rzadko dotyczą 2.0 N/A,sprawdziłbym dokładnie instalację LPG.