Jump to content

Spryskiwacze przedniej szyby mgłowe

Mateusz Sobczak
 Share

Recommended Posts

Cześć Wszystkim,

Od jakiegoś czasu poluję na takie spryskiwacze mgłowe od imprezy us, ale niestety nikt ich nie chce sprzedać :P Nowe w serwisie kosztują krocie, zważywszy na to, że są to tylko kawałki plastiku. W innych markach trzeba za takie zapłacić max 50-60 zł. Znalazłem właśnie w internecie  bardzo podobne od mazdy, bądź forda. Poniżej zamieszczam zdjęcie, dalej mamy oryginalne numery części. Na samym dole oryginał od subaru. Może ktoś z was widział jak to działa i czy pasowałoby do imprezy. Jak sądzicie warto poświęcić parę złotych i założyć?

Pozdrawiam

w400_8d8b25f1002671d7cf07114ec7439d57.jp

jetw1.jpg

p1.jpg?ct=687929e1c438

Jutro to ogarnę bo dziś nawet do samochodu nie podchodziłem :)

Już dolałem, ale nie jestem zadowolony. Kupiłem zamienniki i to chyba była wina. Bo mgiełki to tam nie ma :)

Edited by dammmian

• 3 weeks later...

Mam drugiego z kolei OBK z mgłowymi spryskiwaczami i niestety nie jestem do końca zadowolony z ich działania. O ile na postoju jest przyzwoicie, to w czasie jazdy, zwłaszcza szybszej szału nie ma. Mam porównanie z Volvo, dwoma modelami Kijanek, Peugeotem i Skodą. We wszystkich tych samochodach spryskiwacze moim zdaniem działają lepiej. Bardziej rozpylają płyn i pokrywają większą powierzchnię szyby. Mam wrażenie, że w Subaru pompa generuje za małe ciśnienie i w związku z tym spryskiwacze nie działają tak skutecznie, jak u konkurencji.

• 5 months later...
  • 10 months later...

Chodziło mi o jakieś miejsce poza ASO ponieważ w ASO krzyknęli mi 130zł za sztukę bez gwarancji że będą pasowały. W dodatku zostałem poinformowany że jeśli je sprowadza i nawet po zobaczeniu ich stwierdze że nie będą pasowały to i tak będę musiał za nie zapłacić a zwrotów nie ma.