Jump to content

regulacja wycieraczek gf gc

niebieskiultras
 Share

Recommended Posts

Istnieje jakas regulacja wycieraczek w gf8 ? Moje przednie wycieraczki czasem pracują ok a czasem albo wala w listwę boczna szyby (za daleko sie przesuwają ) albo wali w maskę ( za daleko sie cofają ) ogólnie maja luz taki ze mogę je dosunąć do maski albo nasunąć okolo 20 cm na szybę robiąc to ręcznie na wyłączonych wycieraczkach. Z kolei z tylną wycieraczka sprawa wygląda tak ze pracuje ok tylko ręką mogę ja cofnąć na granice szyba lakier (w dół ).

Chyba odpowiedziałeś sobie na pytanie z przednimi

ogólnie maja luz taki ze mogę je dosunąć do maski albo nasunąć okolo 20 cm na szybę robiąc to ręcznie na wyłączonych wycieraczkach
a tył pewnie też jest wyrobiony na zębatce (ja tak miałem)

Chyba sam sobie odpowiedziałeś...Mają luz na wieloklinie?

Swoją drogą nie spotkałem się osobiście z taką sytuacją...żeby ręcznie sobie wycieraczkami ruszać wedle uznania :D

Rozumiem ze luz jakiś tam jest tylko dziwi mnie ta okresowa dobra praca. Teraz wracając z uczelni uderzały w listwę szyby ale wystarczyło przejechać przez próg zwalniający i jakos sie ułożyły ze do samego domu pracują git

Edited by niebieskiultras

Ściągnij plastikowe podszybie...tak jak kolega wyżej napisał i zobacz czy tam się nic nie wyrobiło...Nie mozliwe żebys ręką mógł nimi aż tak ruszać...Coś tam siedzi na pewno :)