Skocz do zawartości

Jaka jest trwałość sprzęgła przy zwykłej jeździe?


Tichy

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale da się to zrobić teraz, gdy wszystko już zmontowane czy znów trzeba rozebrać skrzynię, wydech, odłączyć napędy itp.?

Nie trzeba nic demontować. 

 

Hi, hi, dzięki, faktycznie to łatwe! Dość dobry dostęp, banalna regulacja, jak się rozreguluje po jakimś czasie, to sobie będę wg uznania ustawiał :-)

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, zauważyłem, że jak jest zimno, to przy ruszaniu poszarpuje mi, ale tylko ruszajac z 1. Jak jest ciepło, albo układ się rozgrzeje poszarpywanie ustępuje.

Sprzęgło wymienione w tym roku z 10tkm wstecz.

Miał ktoś z Was takie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, tak się podepnę i zapytam - na jakie problemy natrafię przy wymianie sprzęgła. Oczywiście mówię tutaj o wymianie na nowy komplet. Kanał mam. Na co zwrócić uwagę. Czy szlifować powierzchnie koła zębatego? Proszę o sugestie. Z dwa dni wkraczam do akcji... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zwrócić uwagę. Czy szlifować powierzchnie koła zębatego?

Jakbys mial dostep do tokarki to moznaby kolo przytoczyc ,ale aby szlifowac ? Ja bym sie bal ,tam wystepuja wysokie obroty a fabrycznie kolo jest wywazane gdzies zaduzo wyszlifujesz i kaput .... apropo czy nacos zwroci uwage ? Na stan lozyska w kole zamachowym inogolny stan kola zamachowego, na zimmering walu i na lape sprzegla w jakim jest stanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...