Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

No ja teraz musze wniesc pare poprawek, hheehe.

Autko pali jak narazie ok 18-20L, powoli ja wyczuwam ale nie widze tutaj mocnego obnizenia spalania.

pozdrawiam

 

a nie mówiłem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przejechalem na 55 litrach 270 km to = 20 l na 100km nie za duzo. Czy takie rzeczy jak rozgrzewanie auta co juz wiem nie powinienem robic na postoju, docieranie sie silnika, zima , jazda po miescie , wplynely na tak duze spalanie?? Czy moze cos jest nie tak.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przejechalem na 55 litrach 270 km to = 20 l na 100km nie za duzo. Czy takie rzeczy jak rozgrzewanie auta co juz wiem nie powinienem robic na postoju, docieranie sie silnika, zima , jazda po miescie , wplynely na tak duze spalanie?? Czy moze cos jest nie tak.??

 

Co się przejmujesz :lol: takie spalanie to standart :twisted: stać cie na Subaru, to tankuj i ciesz sie z jazdy, a nie marudź że dużo pali :mrgreen:

Trza było se kupić Lupo 3L :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żeby było, spalanie wg. użytkowników w Niemczech

 

He he fana stronka i fajnie widac jak ze jak spadnie snieg to z 12l zaraz robi sie 17l :mrgreen:

 

Nie strasz!? Albo chyba podałeś ten najbardziej optymistyczny wariant, bo mój optymizm oscyluje w okolicach 30L / 100km w zależności od humoru :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Co się przejmujesz :lol: takie spalanie to standart :twisted: stać cie na Subaru, to tankuj i ciesz sie z jazdy, a nie marudź że dużo pali :mrgreen:

Trza było se kupić Lupo 3L :wink:

 

 

 

Ja nie marudze tylko kolesie maja WRX jeden mial drugi ma i przy ostrej jezdzie 19l a ja jeszcze nie zaczolem jezdzic i ju 19l wiec pytam dlaczego.!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie marudze tylko kolesie maja WRX jeden mial drugi ma i przy ostrej jezdzie 19l a ja jeszcze nie zaczolem jezdzic i ju 19l wiec pytam dlaczego.!! :wink:

 

JULI mówiłem Ci że tyle będzie łykał :twisted: w końcu to 2,5l i trzeba przywyknąć a jak już go dotrzesz to ciesz się jazdą :cool: .

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...