Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

na trasie Katowice -Krk srednio 12, 5 przy ponad 20O v srednia ..tak ze w miare norma z tym ze przy padnientej sondzie ..po wymianie srednia wyliczylem 11 z groszem ale przy lajtowej jezdzie nie przekraczajac 2 zerowki ..tak ze mysle ze przy normalnej jezdzie 12 spali ; ) < przy 260 ps-ah > ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego spalania mogę oczekiwać po Imprezce 2.0 kombi 00' ?? najchętniej dane ile PB i LPG :mrgreen: :razz:

 

Mogę Ci powiedzieć o takiej imprezie, ale MY97.

 

Mam LPG (nie sekwencja... jeszcze :twisted:), spalania PB (95) właściwie nie mierzyłem... bo korzystam tylko od odpalenia do nagrzania silnika... no i na niemieckich autostradach (jak cisnąłem to spalanie na mój nos nie przekroczyło ~12l/100km).

 

Co do LPG - 200km na DK 8, potrafiła spalić tylko 10-11l/100km. Niestety ostatnio kupiłem nowe buty i pali 15l/100km - w sumie bez znaczenia czy trasa, czy miasto... chyba, że to wpływ reduktora (90% czasu na mieście) i klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje wsadzić dobrą sekwencje i myśle że powinien śmigać :grin: a spalanie wyjdzie pewnie jak już usiąde sam dopiero za kierownice :razz:

wydaje mi się że bez turbo chyba nie będzie się robił aż tak duży wir w zbiorniku czy butli na gaz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na autortradzie od bramek do bramek pewnie trzeba by cisnac do 250,
raczej 300, bo 3/4 tej "autostrady" jest w remoncie (chyba ze sie cos zmienilo od ubieglego miesiaca :) tak czy siak auto jest popuste bo za malo pali :mrgreen:

 

tak ze w miare norma z tym ze przy padnientej sondzie .
nie naprawiaj tej sondy bo bedziesz musial upuszczac paliwa ze zbiornika przy predkosciach do 120km/h bo zuzycie bedzie z innym znakiem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spala mi 40 zł na 100 km :wink:

Na benzynie spalał 80 zł na 100 km.

Miesięczne przebiegi mam ok. 2000 km

800 zł co miesiąc zostaje w kieszeni

Dobra instalka 3000-5000 zł (zależy jakie auto)

Sorry za OT ale jest to częściowo powiązane ze sobą.

sirchaser, resztę wylicz sam... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT ( w razie czego pokornie paseczek przyjmuję "na klatę") ale powstrzymać nijak się nie mogę :

Gienyy napisał/a:

na trasie Katowice -Krk srednio 12, 5 przy ponad 20O v srednia

 

 

 

Wyobraźnia ludzka nie ma granic....

 

Fakt, granic nie ma . LOL roku - 12,5...może 125 ? To już prędzej :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mój zautomatyzowany outback 2.5 XT pożywa między 13 a 18 litrów i jest mu bez różnicy czy to miasto czy trasa....

 

Przy okazji - na jakim paliwku Koledzy jeżdżą?

 

 

Do XT tak jak przy WRX i STI to chyba w gwarancji jest napisane E98. Ale mogę się mylić.

 

U mnie nie ma kompletnie żadnej różnicy ( lub ja jej nie czuję ) co wleję. Pali tyle samo i jedzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...