Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

To było oczywiście w ramach testtestów.  Chciałem sprawdzić ile może być najmniej :)

 

Fakt, ludzie się dziwili jak mnie wyprzedzali (każdy się w bok oglądał;)). Było to zrobione z zachowaniem bezpieczeństwa. Prawie na pustej drodze. Proszę się zatem nie martwić  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuknęły mi ostatnio dwa "rekordy" spalania LPG w Outbacku 2.5 - 18,9 litra w mieście (kiszenie się w krakowskich korkach) i 10,01  wczoraj w trasie.
W sobotę byłem w Krakowie a właściwie na lotnisku więc praktycznie tylko autostrada. Na tempomacie ustawione 70... tfu tfu tfu, 150kmh i komputer pokazał mi średnie 10,2l benzyny natomiast gazu wyszło 12,7l.

Jestem naprawdę miło zaskoczony spalaniem tych silników. Przed kupnem czytałem trochę i opinia była raczej o sporym spalaniu a tu taki miły suprise

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.01.2020 o 16:23, lutek34 napisał:

Mój WRX po kręceniu się po Krośnie  i okolicach, przy kilku mocniejszych wyjściach spod świateł ;) zro 18,3 MPG, czyli 13l/100km

 

Panie, dużo coś ... Ja jak jeżdżę tylko po mieście to pali w przedziale 10,5-11,5 litra

Teraz jeżdżę delikatniej, to po mieście jest to ok 9,5-10,5 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mRoZiOo napisał:

 

Panie, dużo coś ... Ja jak jeżdżę tylko po mieście to pali w przedziale 10,5-11,5 litra

Teraz jeżdżę delikatniej, to po mieście jest to ok 9,5-10,5 L

 

sprawdz czy aby nie za uboga miesznka, bo jakos malo tego paliwka chleje Twoje autko... ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 3.6 + box Thule Motion XXL ( 47 cm wysokości :-) ) + 4 osoby na pokładzie +połowa baku benzyny  ( 35l ) + pełen bak LPG (65l ) + pełen bagażnik

przejazd przez AT z prędkościami dozwolonymi ( 90-130 ) - średnie spalanie 11,6 l lpg/ 100

cena LPG w IT - 0,62 eur     pb 1,69 eurr

zakładając że lpg pali 20 % więcej niż pb to wychodzi na to że mój OBK spala równowartość około 4,5-5l pb/100 :-D

taki diesel tylko w benzynie :-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Slawskip napisał:

Mój najniższy wynik jaki udało się zrobić na komputerze (trasa Jelenia Góra - Wrocław). Subaru Legacy IV 2.0 165 KM 4EAT z LPG.

IMAG0350.jpg

 

:blink: wow...nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić jak można taki wynik zrobić na trasie. 

Ja jadąc trasę Radom - Wawa ( czyt. totalnie płaska trasa ) z prędkością max 85 i ledwo muskanym gazem robię 7.4

Ale 5.8....to na pewno nie przy prędkości poza miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po płaskim tak się nie da, a trasa Jelenia Góra Wrocław to jakby nie patrzeć trochę z górki jest ;-) poza tym jechałem w nocy i na drodze było praktycznie pusto (widać po godzinie przyjazdu do Wrocławia). Poza tym to wynik z kompa, a przy dystrybutorze wyszło na bank więcej. No i prędkości tak w okolicach 70-75 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Slawskip napisał:

Po płaskim tak się nie da, a trasa Jelenia Góra Wrocław to jakby nie patrzeć trochę z górki jest ;-) poza tym jechałem w nocy i na drodze było praktycznie pusto (widać po godzinie przyjazdu do Wrocławia). Poza tym to wynik z kompa, a przy dystrybutorze wyszło na bank więcej. No i prędkości tak w okolicach 70-75 km/h.

No to się da, bo przy 70 zapinany jest już lockup i uślizgu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...