Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz Zioła napisał:

To ten SJ widzę całkiem katolickie ma spalanie

Nie demonizowałbym :D byt kształtuje świadomość :wacko: bezrobotny jechał do Warszawy na rozmowę w sprawie pracy samochodem żony, która powiedziała, że podróż ma być tańsza niż Pendolino z Rzeszowa :biglol: Paliwo 289,99 zł, bilety 340 zł :thumbup:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Pendolino z Rzeszowa :biglol: Paliwo 289,99 zł, bilety 340 zł :thumbup:

 

z tego co mi wiadomo to Pendolino nie kursuje bezpośrednio z Rzeszowa do Wawy, a to co kursuje to według wyszukiwarki połączeń w jedną stronę 69zł

image.thumb.png.6a30d312f512433b55d37a7b3d16b65e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz Zioła napisał:

katolickie

...7 z hakiem to raczej protestanckie - bo katolickie to obłudne i zachłanne (czyli oszukuje i dużo pali  :biglol:)

  • Super! 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lutek34 napisał:

 

mógłbyś zachować takie uwagi dla siebie?! 

 

 

Takie, to znaczy jakie? "Takie" pozostawia pole do interpretacji oraz nadużyć ;)

Zauważ też, że ktoś inny rzucił - żartobliwie - 'katolickie', a mnie znajomość i ciekawość religii skłoniła do riposty w tym samym klimacie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fala napisał:

Takie, to znaczy jakie? "Takie" pozostawia pole do interpretacji oraz nadużyć ;)

 

Takie jakie były prze zemnie zacytowane z Twojego poprzedniego wpisu. 

Dalej nie będę brnął w tym kierunku, bo to "The Forum" (motoryzacyjne) chyba, nie jest miejscem na tego typu wpisy i mam nadzieję że jako osoba oznajmiona z religią, uszanujesz że ktoś może mieć inne odczucia.

Myślę że moderatorzy powinni zrobić z tym porządek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Myślę, że jeśli wiara Twoja jest prawdziwa i głęboka to jest niezachwiana - i masz na tyle luzu, żeby (zamiast się obrażać) uśmiechać się do różnic między bliźnimi. 

No i nie rozwijać tematu związanego z wiarą w wątku o spalaniu ;) bo powyższe słowa nieznanego mi osobiście kol. Zioło i moja riposta były jak sądzę czysto żartowne - i niech takimi pozostaną.

A jeśli chcesz o coś walczyć - to rzeczywiście niech modowie z tym zrobią porządek. Ze względu na wątek - najlepiej benzyną :mrgreen:

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu przewodniego  tego wątku: Outback II 02' na dotarciu (nowy silnik, właśnie stuknęło 425km przebiegu) - 11.25l/100, 50/50 miasto / podmiejska trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Kraków, miasto wiecznie zakorkowane. Poza tym dużo jazdy na krótkich dystansach.

Pomimo, że uwielbiam Kraków to jak wracam do trójmiasta to czuje się w innym świecie. Korki są w szczytach ale i tak system zarządzający światłami nieźle sobie radzi. Przed tristarem  a po to dla mnie inny świat. faktem jest, że jak jedzie się odwrotnie do głównego nurtu, to po prostu dłużej czeka się na swoje zielone które świeci się krócej.

1 minutę temu, filipk93 napisał:

tryb inteligent, nocą mało hamowań i przyśpieszeń ;) 

a co to za różnica, skoro to ten sam 2.5T, z niskim stopniem sprężania przez co ze zdechłą efektywnoscią ale z dużym potencjałem do dmuchania.

Tak czy inaczej wynik zacny i pewnie duża załsłua 6MT.

jak jadę fokiem możliwie ekonomicznie 100-110 to spalanie mam niecałe 10, trorchę szybciej i już 11,5 a 140-150 to już znacznie więcej na co pewnie ogromny wkład ma kształt lodówki. Tak czy inaczej silnik w STI jest jeszceż bardziej odprężony niż typowy 2.5T 230KM

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Piękny wynik - poniżej 9 l LPG tylko pozazdrościć. :)

 

Nie zazdroszczę natomiast ceny gazu - ja dziś tankowałem w Krakowie za 1.89 zł.

Ta cena to po użyciu karty stałego klienta (-4gr). Na Orlenie +30gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza trasa Wadowice -> Kraków, +17, 2+1 na pokładzie, klima ON (21), wiatr w plecy, płynna jazda z dopuszczalną prędkością (szybciej nie było sensu ze względu na ruch).

Średnie spalania z kompa: 5.7l/100 km

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...